Rīga, 1.apr., LETA. Būvtehnikas nomas uzņēmums SIA "Storent" izveidojis celtniecības tehnikas tiešsaistes nomas platformu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tiešsaistes tehnikas nomas platformā bezkontakta veidā var veikt pilnu nomas procesa ciklu - attālināti reģistrēties un noslēgt līgumu, noformēt tehnikas pasūtīšanu un atgriešanu, veikt apmaksu un dokumentu parakstīšanu ar "Smart-ID". Tādējādi turpmāk vairāk nebūs nepieciešams doties uz nomas punktu vai zvanīt "Storent" darbiniekiem, jo klienti paši varēs pārvaldīt pilnu tehnikas nomas procesu attālināti.
"Ieviestās novitātes ir atbildīgs lēmums, kas sekmēs mūsu klientu mobilitāti," uzsvēra "Storent" dibinātāji Andris Bisnieks un Andris Pavlovs.
"Storent" 2018.gadā strādāja ar apgrozījumu 20,704 miljonu eiro apmērā, kas ir par 44,5% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 32,2% un bija 2,084 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma finanšu dati par 2019.gadu vēl nav publicēti.
"Storent" ir būvtehnikas nomas uzņēmums, kas darbojas Baltijas reģionā, Zviedrijā, Somijā un Krievijā. 2008.gadā "Storent" dibināja Bisnieks un Pavlovs, bet kopš 2014.gada lielākais "Storent" akcionārs ir "Franklin Templeton Investments" grupas investīciju uzņēmums "Darby Private Equity".
"Storent" pamatkapitāls, pēc ""Firmas.lv" informācijas, ir 6 811 133 eiro, bet uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS "Storent Investments".
"Storent" izveidojis bezkontakta būvtehnikas nomas platformu
LETA 01.04.2020
Bauskas novadā par 623 522 eiro plāno nomainīt 2067 ielu gaismekļus
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Bauskas novada pašvaldība, ieguldot 623 522 eiro, plāno nomainīt 2067 ielu gaismekļus, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Šonedēļ novadā sākti apjomīgi ielu apgaismojuma modernizācijas darbi, īstenojot Emisijas kvotu izsolīšan
...
Daugavpilī siltumenerģijas tarifs no jūnija pieaugs par 5,4%
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. SIA "Daugavpils siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. jūnija, salīdzinot ar tarifu, kas stāsies spēkā 1. maijā, pieaugs vēl par 5,4% - līdz 71,38 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina S
...
"Akropole Alfa" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 3,8%
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Tirdzniecības centra "Akropole Alfa" pārvaldītājs un īpašnieks SIA "Delta Property" pagājušajā gadā strādāja ar 25,722 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 45% - l
...