Rīga, 29.janv., LETA. Degvielas mazumtirgotājs "Virši" šodien plkst.10.30 atklās saspiestās dabasgāzes (CNG) uzpildes staciju "Lubāna" Rīgā, Lubānas ielā 10, aģentūru LETA informēja "Virši" pārstāvji.
Pasākuma laikā ir paredzētas amatpersonu uzrunas un degvielas uzpildes stacijas simboliska atklāšana. Tāpat uz vietas būs iespējams apskatīt un doties izmēģinājuma braucienā ar CNG darbināmo auto, kā arī piedalīties citās īpašās aktivitātēs.
Atklāšanas pasākumā piedalīsies ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) un satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP), kā arī nozares eksperti un "Virši" sadarbības partneri.
"Virši-A" reģistrēta 1995.gadā un tās pamatkapitāls ir 910 560 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2018.gadā bija 180,300 miljoni eiro, kas, salīdzinot ar gadu iepriekš, ir pieaugums par 21,5%, un peļņa bija 3,796 miljoni eiro, kas ir pieaugums par 22,1%.
"Virši" atklās saspiestās dabasgāzes staciju Rīgā, Lubānas ielā
LETA 29.01.2020
Turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt Vācijas pārstāves liecības krimināllietā pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu par mēģinājumu izkrāpt "Olainfarm" akcijas
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu par mēģinājumu 2021. gadā izkrāpt vairāk nekā 40 miljonus eiro vērto zāļu ražotājas AS "Olainfarm" (tagad - AS "Olpha") akciju kontrolpaketi, aģentūra LETA nosk
...
Notiks maksātnespējīgās "Greis" kreditoru sapulce
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Šodien plkst. 10 attālināti notiks maksātnespējīgā pārtikas produktu, dzērienu un tabakas vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Greis" kreditoru sapulce, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Kreditoru sapulcē plānots lemt p
...