Rīga, 18.jūn., LETA. Valdība šodien atļāva Aizsardzības ministrija (AM) par apmēram 127 000 eiro iegādāties 47 hektārus zemes Sējas novadā, lai turpinātu paplašināt Ādažu poligonu.
Nekustamais īpašums "Bitnieki" robežojas ar Ādažu poligona teritoriju. Zemes īpašnieks SIA "EK Investīcijas" ir piekritis aprēķinātajai atlīdzībai par nekustamā īpašuma atsavināšanu.
AM skaidro, ka valdība jau 2015.gadā konceptuāli atbalstīja Ādažu poligona teritorijas paplašināšanu, kas paredz attīstīt un paplašināt mācību infrastruktūru, lai stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku kaujas un uzņemošās valsts atbalsta spējas. Ādažu poligons kalpo par mācību vietu karavīriem un zemessargiem gan nacionālā līmeņa mācībās, gan tajā notiek plašas starptautiskās militārās mācības, kurās piedalās arī NATO sabiedrotie un partneri.
Turklāt ņemot vērā nākotnē paredzēto profesionālā dienesta karavīru un zemessargu un starptautisko militāro mācību skaita un apjoma pieaugumu Latvijā un ar to saistīto mācību vietu noslodzi ir nepieciešams pielāgot un attīstīt militāro infrastruktūru, uzsver ministrijā.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmums "EK Investīcijas" dibināts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 365 700 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Ēriks Kļaviņš. Pērn "EK Investīcijas" apgrozījums bija 554 312 eiro, bet peļņa - 149 387 eiro.
Valdība atbalsta vēl 47 hektāru zemes pirkšanu Ādažu poligona paplašināšanai
LETA 18.06.2019
Apsver iespēju paplašināt dienas stacionāra pakalpojumus Kuldīgas slimnīcā
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Nacionālais veselības diensts (NVD) ir gatavs piešķirt papildu ambulatoro pakalpojumu kvotas un pārskatīt iespējas paplašināt dienas stacionāra pakalpojumus Kuldīgā, īpaši ginekoloģijā un traumatoloģijā, pēc sarunām ar slimnīca
...
Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Ventspils dome sēdē nolemts saglabāt pašvaldības līdzdalību "Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pašvaldība uzsver, ka slimnīca uztur un attīsta kvalitatīvu primāro un sekundāro ambulatoro
...
LLKC: Bargā ziema apdraud augļu un ogu dārzus
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Augļu un ogu dārzus šajā ziemā apdraud nesasalusi zeme zem sniega kārtas, grauzēju bojājumi, sakņu kakla izžūšana, kā arī jauniem dzinumiem pastāv nosalšanas risks, aģentūru LETA informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītī
...