Rīga, 10.jūn., LETA. Ppar Somijas enerģētikas korporācijas "Fortum" biznesa vadītāju Latvijā no 10.jūnija iecelts enerģētikas uzņēmuma "Fortum Latvia" valdes priekšsēdētājs un Jelgavas biomasas koģenerācijas stacijas vadītājs Andris Vanags, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Uzņēmuma pārstāvji informē, ka līdzšinējā "Fortum" biznesa vadītāja Latvijā Jūlija Sundberga ir pieņēmusi jaunus darba izaicinājumus ārpus "Fortum".
Vanagam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze enerģētikas nozarē, projektu vadīšanā un uzraudzībā, uzņēmumu vadīšanā un viņš "Fortum" strādā kopš 2014.gada. Vanags turpinās īstenot "Fortum" stratēģiju Latvijā, galveno uzmanību veltot energoefektīvu un aprites ekonomikā balstītu enerģētikas risinājumu ieviešanai.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā "Fortum Latvia" strādāja ar 16,94 miljonu eiro apgrozījumu un 2,958 miljonu eiro peļņu. Kompānijas 2018.gada rezultāti vēl nav publiskoti.
"Fortum Latvia" pamatkapitāls ir 19 933 454 eiro, bet uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā kompānija "Fortum Holding B.V.".
Latvijā "Fortum" nodrošina centralizēto siltumapgādi vairāk nekā 16000 mājsaimniecībām un 170 juridiskajiem klientiem Jelgavā, piegādā siltumenerģiju Daugavpilī, ražo elektroenerģiju koģenerācijas stacijās un nodarbojas ar jaunu atjaunojamās enerģijas un aprites ekonomikas projektu attīstīšanu. "Fortum Latvia" ietilpst starptautiskā enerģētikas uzņēmumu grupā "Fortum".
"Fortum" akcijas ir iekļautas "Nasdaq" Helsinku biržā.
Par "Fortum" biznesa vadītāju Latvijā iecelts Andris Vanags
LETA 10.06.2019
Tiesa skatīs krimināllietu pret "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un naudas atmazgāšanu
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa šodien plkst. 10 skatīs krimināllietu pret maksātnespējīgā Daugavpils pievadķēžu ražotāja AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, noskaidroj
...
"Rivaro Holding" patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. SIA "Rivaro Holding", ar kuru noslēgts līgums par SIA "Rīgas acs" piederošo 49,99% AS "Rīgas starptautiskā autoosta" akciju pārdošanu, patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā, aģentūrai LETA norā
...
"Ventspils siltuma" apgrozījums pērn samazinājies par 8,3%
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,602 miljoni eiro, kas ir par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 8,4% - līdz 1,475 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
...