Rīga, 20.dec., LETA. Tirdzniecības kompleksa "Spice" izpilddirektores amatā iecelta "Spice" īpašnieka SIA "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" valdes locekle Kadrija Pudova, aģentūru LETA informēja tirdzniecības kompleksa "Spice" pārstāve Linda Kalniņa.
Iepriekš tirdzniecības kompleksa "Spice" izpilddirektore bija Iveta Lāce.
Kā norādīja Kalniņa, jaunās vadītājas uzdevums būs turpināt palielināt tirdzniecības kompleksa apgrozījumu un strādāt pie jauniem attīstības projektiem, lai stiprinātu "Spices" pozīcijas.
Viņa atzīmēja, ka Pudova "Spicē" strādā jau kopš 2012.gada - vispirms kā mārketinga vadītāja un pēc tam kā iznomāšanas vadītāja.
Aģentūra LETA jau ziņoja, ka tirdzniecības kompleksa "Spice" apgrozījums pagājušajā gadā palielinājies par 2,4%, sasniedzot 211 miljonus eiro.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Spice" īpašnieka SIA "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" pērn strādāja ar 13,805 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,1% vairāk nekā iepriekš, bet peļņa pieauga 1,7 reizes un bija 28,699 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 711 432 eiro. "Tirdzniecības centrs Pleskodāle" 75% kapitāldaļu īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums "Kapitel", bet 25% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam "Tristafan".
Lūdzu, autorizējieties, lai turpinātu
Tirdzniecības kompleksa "Spice" vadītājas amatā iecelta Kadrija Pudova
LETA 20.12.2018
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...