Jelgava, 6.jūl., LETA. Jelgavas uzņēmums SIA "Karameļu darbnīca" piedalījies pārtikas izstādē Taivānā, lai prezentētu savu produktu un apzinātu eksporta iespējas, atsaucoties uz uzņēmumu, informēja Jelgavas pašvaldība.
Taipejas pārtikas izstāde ir kā pārtikas tirgotāju platforma, kur tiek apzināti tirgū esošie produkti un veidoti jauni kontakti, meklētas sadarbības iespējas.
"Mūsu valsts tirgus ir salīdzinoši mazs, tādēļ kā uzņēmēji saprotam - jāmeklē eksporta iespējas. Līdz šim jau esam izveidojuši bāzi Igaunijā, strādājam, lai ienāktu arī Zviedrijā, bet šovasar pieņēmām izaicinājumu izzināt Āzijas tirgu," skaidrojusi uzņēmuma valdes locekle Ilze Priževoite.
Gatavojoties starptautiskajai izstādei, izveidots arī jauns, saprotamāks uzņēmuma zīmols – "Ba ba sweets".
"Sapratām, ka starptautiskā vidē izrunāt un skaidrot, kas ir karameļu darbnīca, būs sarežģīti, tādēļ meklējām zīmolu, kas būtu gana viegli saprotams un atmiņā paliekošs. Zīmēto aitiņu, kas rotāja mūsu stendu, kādreiz zīmēja mana meita, un reiz netīši sapratām, ka patiesībā tā ļoti sasaucas ar mūsu ražoto konfekšu formu. Tas ir gana saprotami gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas ir viena no lielākajām mūsu mērķauditorijām," jauno zīmolu skaidrojusi uzņēmuma vadītāja.
Priževoite uzsvērusi, ka izstādē pagūts iepazīties un iegūt daudzus kontaktus, tomēr lielākais darbs vēl ir priekšā, pašlaik ar potenciālajiem partneriem jāpārrunā iespējamās sadarbības iespējas.
"Firmas.lv" dati liecina, ka pērn uzņēmuma apgrozījums bijis 397 932 eiro, bet peļņa sasniegusi 33 485 eiro.
Jelgavas "Karameļu darbnīca" izzina Āzijas tirgu
LETA 06.07.2018
Vērmanes dārzā notiks mīlestības tirdziņš "Craft & Love"
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Šodien un rīt, 14. februārī, Rīgā, Vērmanes dārzs, norisināsies svētku tirdziņš "Craft & Love", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.
Divas dienas tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Latvijas amatnieku, dizaineru u
...
Žagars: Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" atzina slēpošanas trases "Žagarkalns" īpašnieks Juris Žagars.
Vaicāts, vai periods kopš jaunā gada dod iespēju "dzīvot un skatī
...
"Aizkraukles siltuma" siltumenerģijas tarifs martā samazināsies par 8,7%
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. SIA "Aizkraukles siltums" siltumenerģijas tarifs no 2026. gada 1. marta samazināsies par 8,7% - līdz 70,39 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpoju
...