Rīga, 22.marts, LETA. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nolēmusi pasludināt zivju pārstrādes uzņēmuma "Carnikavas konservi" maksātnespēju, aģentūru LETA informēja tiesā.
Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsies pats uzņēmums "Carnikavas konservi". Tiesas lēmums nav pārsūdzams.
Tiesa par maksātnespējas administratoru iecēla Ilzi Koleri.
Informācija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapā liecina, ka uzņēmumam šā gada 7.martā bija izveidojies 1,66 miljonu eiro liels nodokļu parāds valstij.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Carnikavas konservi" pērn neguva ieņēmumus no pamatdarbības, bet uzņēmuma zaudējumi veidoja 329 477 eiro.
Uzņēmums ir reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 478 520 eiro. Kompānijas lielākais īpašnieks ir Leonīds Sidorovs (79,87%).
Tiesa pasludina uzņēmuma "Carnikavas konservi" maksātnespēju
LETA 22.03.2018
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...