Rīga, 9.janv., LETA. Ātrās ēdināšanas restorānu tīklu "Čili pica" apsaimniekotājas SIA "Čilija Pizza" valdē ir notikušas izmaiņas, liecina informācija "Firmas.lv".
Valdes locekļa amata pienākumus pirmdien, 8.janvārī ir beidzis pildīt Oļegs Jakovļevs, kurš kompānijas valdē darbojās kopš 2017.gada 27.jūlija.
Turpretī Donātam Vaitasijum, kurš kompānijas valdē ir iecelts no 2015.gada 29.aprīļa, kopš 8.janvāra ir mainījušās amatpersonai piešķirtās pilnvaras no tiesībām pārstāvēt uzņēmumu kopā ar visiem uz tiesībām pārstāvēt to atsevišķi.
Aģentūrai LETA neizdevās iegūt kompānijas komentāru par izmaiņu valdē cēloņiem.
Jau ziņots, ka 2016.gadā "Čilija Pizza" strādāja ar 7,139 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 16 877 eiro, pretēji 313 351 eiro zaudējumiem 2015.gadā.
Ēdināšanas uzņēmuma "Čilija Pizza" pamatkapitāls ir 753 660 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Lietuvas "Čili Holdings", liecina informācija "Firmas.lv".
"Čili pica" apsaimniekotājam notikušas izmaiņas valdē
LETA 09.01.2018
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...