Rīga, 9.janv., LETA. Liepājas tiesa šodien lems par SIA "Riepu bloki" maksātnespējas uzsākšanu, liecina tiesu kalendārā pieejamā informācija.
Jau ziņots, ka Maksātnespējas administrācijas elektroniskajā sistēmā kā administratora pretendents šim maksātnespējas procesam norādīts Haralds Velmers.
Valsts vides dienests iepriekš pārtrauca līgumu ar uzņēmumu "Riepu bloki", kas Starta ielā, Rīgā, bija uzkrājis tonnām riepu, kā arī aprēķināja uzņēmumam sodu 12,9 miljonu eiro apmērā par videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmas piemērošanu.
"Riepu bloku" pārstāvis Grūbe arī iepriekš sacīja, ka sākotnēji noteiktā soda nauda 1500 un 5000 eiro apmērā nepalīdzot risināt jautājumu, ko iesākt ar uzkrātajām riepām. Viņš arī uzsvēra, ka papildus piespiedu naudas piemērošanas gadījumā uzņēmums pieprasīs pasludināt maksātnespēju.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Riepu bloki" 2016.gadā strādāja ar apgrozījumu 222 469 eiro un zaudējumiem 31 441 eiro apmērā. Dati par 2017.gadu patlaban vēl nav pieejami. Uzņēmumam uz 7.decembri bija izveidojušies nodokļu parādi 13,27 miljonu eiro apmērā.
"Riepu bloki", kura pamatkapitāls ir nepilni 57 000 eiro, pilnībā pieder uzņēmumam "Eko alternatīva", no kura 51% pieder Aivaram Dronkam, pa 16% - Ernestam Skopānam un Ilgonim Ragam, 10% - Mārim Mežapuķem, bet 7% - Markam Baltkalnam. Šis uzņēmums pērn strādājis bez apgrozījuma un ar nepilnu 5000 eiro zaudējumiem.
"Riepu bloku" juridiskā adrese ir Grobiņas novada Ķīvītēs, kur atrodas sadzīves atkritumu poligons.
Tiesa lems par "Riepu bloki" maksātnespējas procesa uzsākšanu
LETA 09.01.2018
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...