Rīga, 7.dec., LETA. Modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas bērniem, aģentūru LETA informēja centra pārstāvji.
Radošās darbnīcas notiks katru sestdienu un svētdienu, un to laikā līdz janvārim bērni ar radošo darbnīcu pārstāvju palīdzību varēs veidot pašu rokām gatavotas dāvanas.
Šajā nedēļas nogalē sestdien, 9.decembrī, un svētdien, 10.decembrī, radošās darbnīcas strādās no plkst.11 līdz plkst.12, un tās būs veltītas eglītes rotājumu un karnevāla masku veidošanai. Radošās darbnīcas gan 16.decembrī, gan 17.decembrī arī strādās no plkst.11 līdz plkst.20, un tajās varēs apgleznot akmeņus, veidot svečturus un sapņu ķērājus.
Radošajās darbnīcās 23.decembrī, kas darbosies no plkst.11 līdz plkst.20, un 24.decembrī, kas strādās no plkst.11 līdz plkst.18, apmeklētāji varēs veidot apsveikuma kartiņas un piezīmju burtnīcas. Savukārt radošajās darbnīcās 30.decembrī no plkst.11 līdz plkst.20 un 31.decembrī no plkst.11 līdz plkst.17 apmeklētāji varēs veidot karnevāla maskas un "emoji" rotājumus.
"Rīga Plaza" darbību sāka 2009.gada pavasarī. Tirdzniecības centrs ar 50 000 kvadrātmetru tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Pēc "Firmas.lv" datiem, centru "Rīga Plaza" pārvalda SIA "CPB Real Estate Services", kuras apgrozījums pērn bija 1,098 miljoni eiro, bet peļņa - 23 883 eiro. SIA "CPB Real Estate Services", kas līdz 2016.gada 22.decembrim darbojās ar nosaukumu "CBRE", dibināta 2007.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. SIA "CPB Real Estate Services" pieder SIA "CPB Holding", kas savukārt pieder Dānijas kompānijai "Elkjaerholm Invest" - 50% un Santai Rozenkopfai - 50%.
"Rīga Plaza" notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas bērniem
LETA 07.12.2017
"Grenardi Group" koncerna apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 11,7%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotāja AS "Grenardi Group" koncerna apgrozījums šogad pirmajā ceturksnī bija 7,38 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā 2025. gada pirmajā ceturksnī, teikts kompānijas paziņojumā bi
...
Cūkkopības uzņēmuma "Gaižēni" apgrozījums pērn samazinājies par 8%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Cūkkopības uzņēmums SIA "Gaižēni" pagājušajā gadā strādāja ar 17,101 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 26% - līdz 3,01 miljonam eiro, liecina informācija "Firm
...
"Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt 60 dzīvokļu zemas īres maksas māju
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. SIA "Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt zemas īres maksas māju, kurā paredzēti 60 dzīvokļi, liecina Tukuma novada domes lēmums.
Zemes vienībās Celtnieku ielā 3b un Raudas ielā 32a ieplānota piecstāvu daudzdzīvokļu dzīvojam
...