Jelgava, 6.dec., LETA. 11.decembrī Aizkraukles novada pašvaldībā notiks atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Aizkraukles KUK" valdes locekļa pretendentu intervijas, aģentūru LETA informēja Aizkraukles novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Bistere.
Kopumā konkursā uz amatu saņemti astoņi pieteikumi, bet pārrunas tiks veiktas ar pieciem kandidātiem.
Pretendentus intervēs apstiprināta komisija, kuras sastāvā ir novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums (Vidzemes partija, LRA), domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs (Vidzemes partija, LRA), domes deputāti Armands Kasparāns (Vidzemes partija, LRA) un Guntis Jankovskis (S), kā arī novada pašvaldības izpilddirektors Kaspars Sniedzītis.
Pēc darba interviju sniegšanas notiks amata kandidātu izvērtēšana un tiks lemts par atbilstošāko kandidātu, kuru pēc tam apstiprinās domes sēdē, skaidroja Bistere.
Jau vēstīts, ka Aizkraukles novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos atkritumu apsaimniekošanas kapitālsabiedrības SIA "Aizkraukles KUK" valdes locekļa amatam. Konkurss izsludināts, jo saskaņā ar pilnvarojuma līgumu uzņēmuma valdes locekļa Ivara Sekača pilnvarojums beidzies.
No pretendentiem pašvaldība gaida atbilstību dažādu likumu prasībām, valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, augstāko izglītību, vismaz viena gada pieredzi vadošā amatā, nevainojamu reputāciju. Tāpat pašvaldība novērtēs izpratni par uzņēmumu saimniecisko darbību, labas datorprasmes, organizatoriskās un komunikācijas spējas, radošu pieeju darbam un autovadītāja apliecību.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka Sekacis "Aizkraukles KUK" vada kopš 1997.gada, kad bija tā direktors, bet vēlāk viņa amats mainīts uz rīkotājdirektora un valdes locekļa amatu.
Uzņēmuma apgrozījums 2016.gadā bija 525 953 eiro, gūta 2524 eiro peļņa.
Nākamnedēļ notiks "Aizkraukles KUK" valdes locekļa pretendentu vērtēšana
LETA 06.12.2017
"Grenardi Group" koncerna apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 11,7%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotāja AS "Grenardi Group" koncerna apgrozījums šogad pirmajā ceturksnī bija 7,38 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā 2025. gada pirmajā ceturksnī, teikts kompānijas paziņojumā bi
...
Cūkkopības uzņēmuma "Gaižēni" apgrozījums pērn samazinājies par 8%
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. Cūkkopības uzņēmums SIA "Gaižēni" pagājušajā gadā strādāja ar 17,101 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 26% - līdz 3,01 miljonam eiro, liecina informācija "Firm
...
"Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt 60 dzīvokļu zemas īres maksas māju
LETA 10.04.2026
Rīga, 10. apr., LETA. SIA "Hagberg Development" Tukumā plāno būvēt zemas īres maksas māju, kurā paredzēti 60 dzīvokļi, liecina Tukuma novada domes lēmums.
Zemes vienībās Celtnieku ielā 3b un Raudas ielā 32a ieplānota piecstāvu daudzdzīvokļu dzīvojam
...