Valmiera, 27.jūn., LETA. Naukšēnu novadā ir sākta autoceļa Dronas-Parapuķes pārbūve, aģentūra LETA noskaidroja Naukšēnu novada domē.
Būvdarbi izmaksās 375 000 eiro, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums veido 303 450 eiro, valsts budžeta dotācija ir 17 456 eiro, bet pašvaldības finansējums ir 54 093 eiro.
Būvdarbu laikā tiks veikta ceļa segas pārbūve un nestspējas paaugstināšana, izbūvētas jaunas asfalta kārtas, nobrauktuves, "kabata", kas nodrošina lielo gabarītu tehnikas izmainīšanās iespējas, un vietās, kur projektā paredzēts, pastiprināta ceļa pamata kārta un atrisinātas ūdens noteces problēmas.
Ceļa būvuzraudzību nodrošinās SIA "Geo Consultants", bet autoruzraudzību - SIA "Ceļu komforts" autoruzraugs Jānis Markevics. Būvdarbus veic SIA "Limbažu ceļi".
"Firmas.lv" dati liecina, ka SIA "Limbažu ceļi" 2015.gadā nopelnīja 426 569 eiro un uzņēmuma apgrozījums sasniedza 9,97 miljonus eiro.
"Geo Consultants" 2016.gadu noslēdza ar 67 331 eiro zaudējumiem un apgrozījumu 1,15 miljonu eiro apmērā. Jānim Prolam, Agrim Krīgeram, Valdim Segliņam un Jānim Ābeltiņam piederošajā uzņēmumā strādā 49 darbinieki.
"Ceļu komforts" pērn nopelnījis 27 401 eiro un apgrozījumā sasniedzis 375 457 eiro. Aigaram Leitim, Edgaram Leitim un Viktoram Akentjevam piederošajā uzņēmumā nodarbināti 10 cilvēki.
Naukšēnu novadā sāk autoceļa Dronas-Parapuķes pārbūvi
LETA 27.06.2017
"Latvijas sabiedriskajam autobusam" un "Nordekai" līdz aprīļa beigām jāsniedz atbildes tiesai lietā par KP lēmumu
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. SIA "Latvijas Sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka" līdz 30. aprīlim jāsniedz atbildes uz Rīgas apgabaltiesas jautājumiem saistībā ar viņu pieteikumu, kurā apstrīdēts Konkurences padomes (KP) lēmums par aizliegtu vienošanos reģ
...
"LaTS": Mazumtirdzniecības cenu dinamiku pavasarī veido ekonomiskie faktori un pircēju uztvere
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Latvijā pavasarī mazumtirdzniecības cenu dinamika veidojas kombinācijā starp reāliem ekonomiskiem faktoriem un pircēju uztveri, aģentūrai LETA pauda "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība" valdes priekšsēdētājs Rai
...
Biedrība vērš uzmanību uz vēja enerģijas riskiem Baltijas valstīs
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Biedrība "Drosme Darīt" vērš likumdevēju, investoru un sabiedrības uzmanību uz būtiskiem riskiem, kas saistīti ar vēja enerģijas attīstību Latvijā un Baltijā, aģentūru LETA informēja biedrība.
Viens no būtiskākajiem jautājumiem
...