Valmiera, 24.jūn., LETA. AS "Cesvaines piens" peļņa pērn kritusies par 99%, taču uzņēmums piedzīvojis apgrozījuma kāpumu par 3,9%, liecina "Firmas.lv" informācija.
2016.gadā uzņēmums nopelnīja 5516 eiro iepretim 2015.gadā iegūtajiem 573 008 eiro. Peļņas kritumu uzņēmums skaidro ar negatīvajām tendencēm piena tirgū Latvijā.
Taču AS "Cesvaines piena" apgrozījums pagājušajā gadā sasniedza 10,39 miljonus eiro.
Šajā gadā uzņēmums plāno turpināt strādāt pie ražotnes pilnveidošanas un apgūt ārzemju tirgus.
AS "Cesvaines piens" nodarbojas ar piena iepirkšanu un pārstrādi. Tas ražo sieru, sviestu, pilnpiena un vājpiena produktus. Uzņēmuma strādā 126 darbinieki.
Pērn mazinājusies AS "Cesvaines piens" peļņa
LETA 24.06.2017
"Latvijas sabiedriskajam autobusam" un "Nordekai" līdz aprīļa beigām jāsniedz atbildes tiesai lietā par KP lēmumu
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. SIA "Latvijas Sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka" līdz 30. aprīlim jāsniedz atbildes uz Rīgas apgabaltiesas jautājumiem saistībā ar viņu pieteikumu, kurā apstrīdēts Konkurences padomes (KP) lēmums par aizliegtu vienošanos reģ
...
"LaTS": Mazumtirdzniecības cenu dinamiku pavasarī veido ekonomiskie faktori un pircēju uztvere
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Latvijā pavasarī mazumtirdzniecības cenu dinamika veidojas kombinācijā starp reāliem ekonomiskiem faktoriem un pircēju uztveri, aģentūrai LETA pauda "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība" valdes priekšsēdētājs Rai
...
Biedrība vērš uzmanību uz vēja enerģijas riskiem Baltijas valstīs
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Biedrība "Drosme Darīt" vērš likumdevēju, investoru un sabiedrības uzmanību uz būtiskiem riskiem, kas saistīti ar vēja enerģijas attīstību Latvijā un Baltijā, aģentūru LETA informēja biedrība.
Viens no būtiskākajiem jautājumiem
...