Rīga, 25.jūn., LETA. Aptieku tīkla "Benu aptiekas" pārvaldītāja SIA "Benu aptieka Latvija" reorganizācijas ceļā sev pievienos uzņēmumu SIA "Intermedfarm", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
"Intermedfarm" pārvalda aptieku Vecrīgā, Grēcinieku ielā 34.
Reorganizācijas procesa sākums reģistrēts šī gada 21.jūnijā. Sīkāku informāciju uzņēmuma pārstāvji nesniedz.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Intermedfarm" apgrozījums pērn bija 80 382 eiro. Pērn uzņēmums cieta 10 645 eiro zaudējumus. "Intermedfarm" dibināts 1997.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2844 eiro. Līdz šī gada 15.februārim uzņēmums vienādi uz pusēm piederēja Valdim Krēsliņam un Igoram Šturmam.
"Benu aptieku" tīkla pārvaldītājas SIA "Benu aptieka Latvija" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.februāra līdz 2017.gada 31.janvārim, bija 41,909 miljoni eiro, kas ir par 7,2% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet peļņa samazinājās par 14,1% un bija 1,11 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Benu aptieka Latvija" dibināta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 333 410 eiro. "Benu aptieka Latvija" pilnībā pieder "Phoenix Baltics Holding", kuras īpašniece savukārt ir Vācijas kompānija "Phoenix International Beteiligungs GmbH".
"Benu aptiekas Latvija" pievienos uzņēmumu "Intermedfarm"
LETA 25.06.2017
Tiesa turpinās skatīt "Havas Latvia" un "airBaltic" strīdu
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt lidlauka jeb virszemes pakalpojumu sniedzēja Rīgas lidostā SIA "Havas Latvia" un Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" strīdu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Pirmā
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt lieciniekus krimināllietā, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
J
...
Bērnu slimnīcas padomē iecelts TOS valdes loceklis Driksna
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) padomē iecelts Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas (TOS) valdes loceklis un uzņēmuma "Medispec" īpašnieks Agnis Driksna, liecina informācija "Firmas.lv".
Driksnas padomes loc
...