Rīga, 31.maijs, LETA. Šodien notiks Latvijā lielākā putnu gaļas ražotāja AS "Putnu fabrika Ķekava" ārkārtas akcionāru sapulce, kurā plānota jaunas padomes ievēlēšana un iecerēts pārrunāt citus jautājumus, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Akcionāru sapulce notiks plkst.10 "Putnu fabrika Ķekava" jaunajā administratīvajā ēkā Ķekavas novadā.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", patlaban "Putnu fabrika Ķekava" padomes priekšsēdētājs ir Darius Zubs, bet padomes locekļi - Aruns Zubs un Vitauts Šidlausks.
Aģentūra LETA jau ziņoja, ka "Putnu fabrikas Ķekava" apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.jūlija līdz 2016.gada 30.jūnijam, bija 57,219 miljoni eiro, bet zaudējumi - 314 181 eiro. AS "Putnu fabrika Ķekava" dibināta 1991.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro.
"Putnu fabrikas Ķekava" akciju kontrolpakete pilnībā pieder Lietuvas holdingam "Linas Agro Group", kas 2013.gada vasarā parakstīja vienošanos ar privātpersonām un juridiskām personām par 87% "Ķekavas", 100% SIA "Broileks", 100% SIA "Cerova" un 100% SIA "Lielzeltiņi" akciju un daļu iegādi.
"Putnu fabrikas Ķekava" akcionāru sapulcē ievēlēs jaunu padomi
LETA 31.05.2017
"Latvijas sabiedriskajam autobusam" un "Nordekai" līdz aprīļa beigām jāsniedz atbildes tiesai lietā par KP lēmumu
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. SIA "Latvijas Sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka" līdz 30. aprīlim jāsniedz atbildes uz Rīgas apgabaltiesas jautājumiem saistībā ar viņu pieteikumu, kurā apstrīdēts Konkurences padomes (KP) lēmums par aizliegtu vienošanos reģ
...
"LaTS": Mazumtirdzniecības cenu dinamiku pavasarī veido ekonomiskie faktori un pircēju uztvere
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Latvijā pavasarī mazumtirdzniecības cenu dinamika veidojas kombinācijā starp reāliem ekonomiskiem faktoriem un pircēju uztveri, aģentūrai LETA pauda "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība" valdes priekšsēdētājs Rai
...
Biedrība vērš uzmanību uz vēja enerģijas riskiem Baltijas valstīs
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Biedrība "Drosme Darīt" vērš likumdevēju, investoru un sabiedrības uzmanību uz būtiskiem riskiem, kas saistīti ar vēja enerģijas attīstību Latvijā un Baltijā, aģentūru LETA informēja biedrība.
Viens no būtiskākajiem jautājumiem
...