Rīga, 18.maijs, LETA. Tūrisma aģentūras SIA "Begonija" apgrozījums pērn bija 11,379 miljoni eiro, kas ir par 8,8% mazāk nekā 2015.gadā, savukārt tās peļņa samazinājās par 30%, sasniedzot 152 408 eiro apmēru, liecina informācija "Firmas.lv".
Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums iegādājās informācijas tehnoloģiju (IT) aparatūru, datortehniku, programmatūras, kā arī ierīkoja četras pilnas darba vietas.
Aizvadītajā gadā uzņēmumā darba vietu skaits pieauga par 7% jeb divām pastāvīgām darba vietām.
Atbilstoši ziņojumam, tūrisma aģentūras vadība 2017.gadā plāno uzlabot esošās un ieviest jaunas IT tehnoloģijas, piemēram, atjaunojot uzņēmuma mājas lapu un optimizējot to mobilajām ierīcēm.
Vienlaikus "Begonijas" vadība paredzējusi attīstīt esošos un izstrādāt jaunus ceļojumus, kā arī īstenot mārketinga aktivitātes, lai informētu pastāvīgos un piesaistītu jaunus klientus.
Vadība informē, ka uzņēmums 2017.gadā rūpīgi sekos līdzi jaunākajām tendencēm ceļojumu, tehnoloģiju un mārketinga jomās, kā arī strādās pie to ieviešanas.
Kā ziņots, "Begonija" 2015.gadā strādāja ar 12,47 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 217 994 eiro apmērā.
SIA "Begonija" sniedz tūrisma pakalpojumus gan kā tūrisma operators, gan kā tūrisma aģentūra. Kompānija dibināta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2982 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder trim Latvijas privātpersonām - Bellai Gondeļmanei, Borisam Gondeļmanam un Genādijam Gondeļmanam.
Tūrisma aģentūras "Begonija" apgrozījums pērn samazinājās par 8,8%
LETA 18.05.2017
Tiesa turpinās skatīt "Havas Latvia" un "airBaltic" strīdu
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt lidlauka jeb virszemes pakalpojumu sniedzēja Rīgas lidostā SIA "Havas Latvia" un Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" strīdu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Pirmā
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt lieciniekus krimināllietā, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
J
...
Bērnu slimnīcas padomē iecelts TOS valdes loceklis Driksna
LETA 17.02.2026
Rīga, 17. febr., LETA. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) padomē iecelts Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas (TOS) valdes loceklis un uzņēmuma "Medispec" īpašnieks Agnis Driksna, liecina informācija "Firmas.lv".
Driksnas padomes loc
...