Jelgava, 22.febr., LETA. Videonovērošanas sistēmas uzlabošanas darbi Jelgavas kultūras namā izmaksās 12 025 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina Jelgavas pašvaldības sniegtā informācija.
Savu piedāvājumu iepirkumā iesniegusi tikai vietējā SIA "Citycom", kas darbus piedāvājusi veikt par 9938 eiro bez PVN.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka datortehnikas un programmatūras tirdzniecības uzņēmums vienādās daļās pieder Igoram Šatam un Sergejam Špadem. "Citycom" apgrozījums pērn sasniedzis 159 794 eiro, bet peļņa 4462 eiro.
Jau vēstīts, ka pašlaik nepārtrauktu videonovērošanu kultūras namā nodrošina piecas analogās ārējās un piecas analogās iekšējās videokameras, kā arī divas ciparu ārējās un četras ciparu iekšējās kameras.
Lai videonovērošanas sistēmu uzlabotu, plānots veikt visu desmit analogo kameru nomaiņu uz mūsdienīgām ciparu kamerām, papildus uzstādot vienu ārējo un divas iekšējās kameras. Tāpat paredzēta kabeļu tīkla nomaiņa un citi darbi. Iepirkuma uzvarētājam būs arī jānodrošina video signāla skatīšanās un arhīva režīms uz Pašvaldības operatīvo informācijas centru.
Jelgavas kultūras nama videonovērošanas sistēmas uzlabošana izmaksās 12 000 eiro
LETA 22.02.2017
"Latvijas sabiedriskajam autobusam" un "Nordekai" līdz aprīļa beigām jāsniedz atbildes tiesai lietā par KP lēmumu
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. SIA "Latvijas Sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka" līdz 30. aprīlim jāsniedz atbildes uz Rīgas apgabaltiesas jautājumiem saistībā ar viņu pieteikumu, kurā apstrīdēts Konkurences padomes (KP) lēmums par aizliegtu vienošanos reģ
...
"LaTS": Mazumtirdzniecības cenu dinamiku pavasarī veido ekonomiskie faktori un pircēju uztvere
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Latvijā pavasarī mazumtirdzniecības cenu dinamika veidojas kombinācijā starp reāliem ekonomiskiem faktoriem un pircēju uztveri, aģentūrai LETA pauda "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība" valdes priekšsēdētājs Rai
...
Biedrība vērš uzmanību uz vēja enerģijas riskiem Baltijas valstīs
LETA 09.04.2026
Rīga, 9. apr., LETA. Biedrība "Drosme Darīt" vērš likumdevēju, investoru un sabiedrības uzmanību uz būtiskiem riskiem, kas saistīti ar vēja enerģijas attīstību Latvijā un Baltijā, aģentūru LETA informēja biedrība.
Viens no būtiskākajiem jautājumiem
...