Rīga, 4.okt., LETA. Uzņēmums SIA "Gaļas pārstrādes sabiedrība" paziņojis par nodomu apturēt darbību, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Kreditori prasījumus var pieteikt viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas, nosūtot tos uz uzņēmuma juridisko adresi Rīgā, Āraišu ielā 37.
"Gaļas pārstrādes sabiedrība" saimniecisko darbību neveic kopš 2006.gada. 2006.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8964 eiro, bet peļņa - 6590 eiro, liecina "Firmas.lv" dati.
Uzņēmums reģistrēts 1993.gadā Rīgā, un tā pamatkapitāls ir 2945 eiro. "Gaļas pārstrādes sabiedrības" vienīgā īpašniece ir Līvija Lūse.
"Gaļas pārstrādes sabiedrība" plāno apturēt darbību
LETA 04.10.2016
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Jau ziņots, ka Rī
...
Likvidējamā "Fokker Next Gen Latvia" pērn strādājusi ar 138 000 eiro zaudējumiem
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Likvidējamā SIA "Fokker Next Gen Latvia", kas Liepājas lidostas teritorijā plānoja ražot ar ūdeņradi darbināmas pasažieru lidmašīnas, pagājušajā gadā strādājusi ar 137 982 eiro zaudējumiem, kas ir par 1,9% vairāk nekā gadu iepri
...
"Luminor Bank" piešķīrusi 1,78 miljonu eiro kredītu uzņēmumam "Bradava" zvejas kuģa iegādei
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. "Luminor Bank" ir piešķīrusi aizdevumu 1,78 miljonu eiro apmērā zvejniecības uzņēmumam SIA "Bradava" jauna zvejas kuģa iegādei, aģentūru LETA informēja bankā.
Investīcija ļaus uzņēmumam stiprināt pozīcijas Baltijas jūras reģion
...