Jelgava, 20.jūl., LETA. Šonedēļ Jelgavā bijušā lina kombināta teritorijas daļā pie Uzvaras ielas notiek bijušās ražošanas ēkas demontāža, aģentūrai LETA pastāstīja teritorijas īpašnieces, SIA "IKD birojs" valdes locekle un līdzīpašniece Inese Ruslevica.
Viņa atklāja, ka kopumā teritorija pēc nonākšanas izsolē pieder četriem īpašniekiem. "Mēs sakārtojam savu daļu. Maijā darbi jau sākti, viena ēka demontēta. Tagad demontējam otru," Ruslevica atzīst, ka ēka ir ļoti kritiskā stāvoklī, jo no tās demontētas nesošās metāla konstrukcijas. Viņa neslēpj, ka lina fabrikas teritoriju iemīļojuši bērni un bezpajumtnieki, bet ēkas apdraud viņu veselību un dzīvību.
"Blakus atrodas parks, gribam sakārtot teritoriju," atklāja uzņēmuma pārstāve. Viņa atzīst, ka ir vairākas teritorijas attīstības ieceres, taču pašlaik par tām runāt nevēlējās. Viena no iespējām ir arī investora piesaiste.
Ruslevica stāsta, ka par darbiem izrāda neapmierinātību tuvumā esošās grāfa Mēdema pils "Villa Medem", kas ir valsts nozīmes kultūras piemineklis, pārvaldniece, taču apgalvo, ka visas atļaujas demontāžas darbiem ir saņemtas. "Mēģinām darbus veikt pēc iespējas uzmanīgāk un ātrāk," atklāj Ruslevica.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka 2014.gada 18.februārī dibinātā SIA "IKD birojs" pieder Ruslevicai un Kristiānam Circenim. Ozolnieku novada Cenu pagastā reģistrētais uzņēmums pagājušajā gadā strādājis bez apgrozījuma un ar 3840 eiro zaudējumiem. Zaudējumus paredzēts segt no nākamo gadu peļņas.
Sakārto daļu bijušā Jelgavas lina kombināta teritorijas
LETA 20.07.2016
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...