Rīga, 27.jūn., LETA. VAS "Latvijas Loto" palielinājusi pamatkapitālu līdz 1,4 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Izmaiņas pamatkapitālā reģistrētas šī gada 17.jūnijā. Līdz tam uzņēmuma pamatkapitāls bija 284 574 eiro.
Kā aģentūrai LETA stāsta "Latvijas Loto" valdes priekšsēdētāja Maija Kubli, ka šī gada 26.maija akcionāru sapulcē tika apstiprināti "Latvijas Loto" pamatkapitāla palielināšanas noteikumi.
Kubli arī norāda, ka "Latvijas Loto" pamatkapitāls nebija palielināts kopš 1999.gada, pamatkapitāla apjoms veidoja 2% no kapitālsabiedrības aktīvu vērtības. Taču kopš 1999.gada "Latvijas Loto" aktīvu apjoms ir pieaudzis 14 reizes - no 820 673 eiro 1999.gadā līdz 11 645 410 eiro pērn.
"Līdz ar to pamatkapitāla apmērs nesniedza priekšstatu par uzņēmuma vērtības paaugstināšanos. "Latvijas Loto" pamatkapitāls palielināts par 1 115 426 no uzņēmuma pārējām rezervēm. Uzņēmuma pamatkapitāls pēc palielināšanas ir 1 400 000 eiro, katras akcijas nominālvērtība ir viens eiro," atzīmē Kubli.
Kā ziņots, "Latvijas Loto" pērn apgrozīja 24,68 miljonus eiro, kas ir par 13% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 21,88 miljoni eiro. Pērn uzņēmuma peļņa sasniedza 4,02 miljonus eiro, kas ir par 14% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmums nopelnīja 3,51 miljonu eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
VAS "Latvijas Loto" dibināta 1992.gada 24.jūlijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 400 000 eiro. "Latvijas Loto" akciju īpašniece ir Finanšu ministrija.
"Latvijas Loto" palielinājusi pamatkapitālu līdz 1,4 miljoniem eiro
LETA 27.06.2016
Tiesa turpinās skatīt krimināllietu pret "VVS Catering" grāmatvedi un valdes locekli par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 13.04.2026
Rīga, 13. apr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret ēdināšanas uzņēmuma "VVS Catering" grāmatvedi Mariku Vītoliņu un valdes locekli Endiju Bērziņu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra L
...
Tiesa turpinās skatīt krimināllietu pret PVN krāpšanas shēmas līderi Kazanovski
LETA 13.04.2026
Rīga, 13. apr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 15 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto Kasparu Kazanovski, kuru prokuratūra uzskata par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindi
...
Tiesā turpinās bijušā uzņēmuma "Mamas D" dalībnieka prasības pret "Latgales Alus D" skatīšana
LETA 13.04.2026
Rīga, 13. apr., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 10 turpinās izskatīt bijušā iesala un dzērienu tirgotāja SIA "Mamas D" dalībnieka Aleksandra Daderko prasību, kurā viņš, pamatojoties uz gandrīz pirms 20 gadiem noslēgtu līgumu, vēlas atgūt vairā
...