Rīga, 29.febr., LETA. Nenodrošināto patēriņa kredītu platforma "Twino" kopš tās dibināšanas deviņos mēnešos piesaistījusi privātos noguldījumus desmit miljonu eiro apmērā.
"Twino" paziņojumā medijiem norāda, ka tādējādi tā kļuvusi par straujāk augošo savstarpējo aizdevumu platformu Eiropā.
"Twino" vadītājs Jevgeņijs Kazaņins informē, ka privātie ieguldītāji ir no visas Eiropas. Pašlaik ir apmēram 3000 investoru no vairāk nekā 30 valstīm, īpaši aktīvi no Baltijas, Vācijas un Lielbritānijas. "Mēs spējam nodrošināt ļoti augstu ieguldījumu ienesīgumu - 10%. Apzinoties savas konkurences priekšrocības - augstu ienesīguma līmeni apvienojumā ar 100% investīciju garantiju un personīgu klientu servisu, mūsu ambīcija ir gada laikā kļūt par Top 3 Eiropas vadošo nozares uzņēmumu," paziņojumā raksta Kazaņins.
"Twino" komanda ar 300 darbiniekiem darbojas Latvijā, Polijā, Gruzijā, Krievijā un Meksikā.
"Twino" ir 2015.gadā dibināta savstarpējo aizdevumu platforma. Uzņēmums piedāvā kredītus ar atpirkuma garantiju. "Twino" platformā pieejamos aizdevumus izsniedz un apkalpo uzņēmums "Finabay", kas nodarbojas ar savu naudas līdzekļu aizdošanu kopš 2009.gada un izsniedzis aizdevumus vairāk nekā 150 miljonu eiro apmērā.
"Twino" mājaslapā teikts, ka paredzamais "Finabay" apgrozījums 2015.gadā ir 27,7 miljoni eiro. 2014.gadā "Finabay" apgrozījums bija 11,49 miljoni eiro, EBITDA jeb peļņa pirms nodokļiem, procentiem, amortizācijas un ārkārtas posteņiem - 3,3 miljoni eiro.
"Finabay" izsniedz īstermiņa kredītus. Latvijā tie pieejami ar "Open Credit" zīmolu, citās valstīs - "Net Credit".
Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem SIA "Finabay" Latvijā ir vienīgais īpašnieks uzņēmumiem SIA "OC Finance" un SIA "Twino". Savukārt uzņēmums "Finabay" pieder Armandam Brokam. "Finabay" 2014.gadā strādāja ar 273 077 eiro apgrozījumu un 216 491 eiro peļņu.
Platforma "Twino" noguldījumos piesaistījusi 10 miljonus eiro
LETA 29.02.2016
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...