Krāslavas apģērbu ražotāja SIA "Nemo" jūnija sākumā reģistrējusi komercķīlu 285 000 eiro vērtībā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, līdzekļi paredzēti uzņēmuma attīstībai. Taču sīkāku informāciju par konkrētām iecerēm uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega-Grāpe neatklāj, piebilstot, ka plašāka informācija varētu būt gaidāma uz rudens pusi.
Attiecībā uz pašreizējo situāciju uzņēmumā Zemdega-Grāpe atklāj, ka viss Krāslavā ražotais apģērbs lielākoties tiek eksportēts uz Skandināviju, kur šogad ir iegūti arī jauni klienti un pasūtījumi.
"Tirgū situācija ir tālu no ideālās. Staigājam pa plānu ledu, tāpēc jābūt ļoti, ļoti uzmanīgiem. Piemēram, lai arī Krievijas un Ukrainas eksporta apjomi sāk lēnām atdzīvoties, tomēr tie vēl ir niecīgi. Tāpēc viss eksports patlaban ir virzīts uz Skandināviju, mazi krikumi iet arī uz Kanādu," klāsta Zemdega-Grāpe.
Taču viņa piebilst, ka uzņēmums "Nemo" nesen esot sācis sadarbību ar Igaunijas apģērbu ražotājiem. "Šis virziens izskatās perspektīvs," atzīst Zemdega-Grāpe.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Nemo" pērn apgrozīja 1,46 miljonus eiro, kas ir iepriekšējā gada līmenī. Pērn uzņēmums cieta zaudējumus 23 582 eiro apmērā, kas ir ievērojami vairāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums cieta zaudējumus 1960 eiro apmērā.
SIA "Nemo" dibināta 1994.gada 12.janvārī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 156 515 eiro. "Nemo" īpašnieki ir Zemdega-Grāpe - 80%, Ņina Kižlo - 10% un Viktors Moisejs - 10%.
SIA "Nemo" reģistrējusi komercķīlu 285 000 eiro vērtībā
Kraslava24.lv 30.06.2015
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...