Miltu produktu ražotājam "Zelta Vārpa Agro" pieteikta maksātnespēja, liecina ieraksts Maksātnespējas administrācijas mājaslapā.
Tajā norādīts, ka 2.jūnijā Jelgavas tiesā ierosināta maksātnespējas lieta, savukārt ar pieteikumu tiesā vērsās Salaspilī reģistrētais uzņēmums SIA "Peri", raksta ziņu aģentūra LETA.
Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Zelta Vārpa Agro" reģistrēts 2002.gadā Jelgavā, tā pamatkapitāls ir 2892 eiro, uzņēmums nodarbina 26 darbiniekus.
Uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā bija 1,99 miljoni eiro salīdzinājumā ar 1,42 miljoniem iepriekšējā gadā, bet peļņa bija 488 458 eiro salīdzinājumā ar 26 700 eiro 2013.gadā.
Kā norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā, pērn peļņas samazinājums skaidrojams ar nepieciešamību pārsēt ziemājus 345 hektāros, kas ir 80% no kopējā apstrādāto hektāru skaita, kā arī zaudējumus radīja neparedzēti zemās graudu cenas.
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir graudu audzēšana un to pārstrāde miltos, kā arī lauksaimniecības iekārtu celtniecības un montāžas darbi.
"Zelta Vārpa Agro" īpašnieki ar 25% kapitāldaļu katrs ir Vjačeslavs Matjuhovs, Aleksandrs Matjuhovs, Anatolijs Matjuhovs un Viktors Matjuhovs.
Jelgavas graudu pārstrādātājam "Zelta Vārpa Agro" pieteikta maksātnespēja
Jelgava24.lv 04.06.2015
Tiesa skatīs krimināllietu pret "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un naudas atmazgāšanu
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa šodien plkst. 10 skatīs krimināllietu pret maksātnespējīgā Daugavpils pievadķēžu ražotāja AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" valdes locekļiem par krāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, noskaidroj
...
"Rivaro Holding" patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. SIA "Rivaro Holding", ar kuru noslēgts līgums par SIA "Rīgas acs" piederošo 49,99% AS "Rīgas starptautiskā autoosta" akciju pārdošanu, patlaban neplāno attīstīt citus projektus Rīgas starptautiskajā autoostā, aģentūrai LETA norā
...
"Ventspils siltuma" apgrozījums pērn samazinājies par 8,3%
LETA 17.04.2026
Rīga, 17. apr., LETA. Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,602 miljoni eiro, kas ir par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 8,4% - līdz 1,475 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
...