SIA "Hiponia" vienīgais dalībnieks - VAS "Privatizācijas aģentūra" (PA) pieņēma iepriekšējā SIA "Hiponia" valdes priekšsēdētaja Anša Spridzāna iesniegumu par atkāpšanos no valdes priekšsēdētāja amata.
Valdes locekļa amatā dalībnieks iecēla SIA "Hiponia" Nodrošinājuma pārvaldības departamenta vadītāju Veru Adiņu, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Privatizācijas aģentūras sabiedrisko attiecību vadītājs Guntis Kārkliņš.
Spridzāns, bijušais PA valdes priekšsēdētājs, lūdza SIA "Hiponia" dalībnieku atcelt viņu no SIA "Hiponia" valdes priekšsēdētāja amata, jo likums "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" nosaka bijušajām amatpersonām komercdarbības ierobežojumus attiecībā uz amatpersonas pārraudzībā bijušiem uzņēmumiem par kuriem amatpersona pieņēmusi lēmumus. Iepriekš amatu savienošanas kārtībā Spridzāns papildus darbam PA valdes priekšsēdētāja amatā bez atalgojuma ieņēma arī SIA "Hiponia" valdes priekšsēdētāja amatu.
Lai nodrošinātu SIA "Hiponia" pilnvērtīgu darbu, dalībnieks uzņēmuma valdē iecēla uzņēmuma ilggadēju darbinieci Adiņu. Viņa SIA "Hiponia" strādā kopš 2002.gada un ir pieredzējusi speciāliste nekustamo īpašumu darījumu jomā. Adiņai ir maģistra grāds inženierzinātnēs. Papildus darbam valdes locekļa amatā Adiņa turpinās darbu arī kā SIA "Hiponia" Nodrošinājuma pārvaldības departamenta vadītāja. Uzņēmuma valdē turpina darboties valdes loceklis Juris Reinis, kā arī Vladimirs Loginovs, kurš ievēlēts par valdes priekšsēdētāju
SIA "Hiponia" nodarbojas ar no bijušās valsts akciju sabiedrības "Latvijas Hipotēku un zemes banka" pārņemto problemātisko aktīvu pārvaldīšanu. Uzņēmuma portfelī ir aptuveni 800 nekustamie īpašumi un uzņēmums apkalpo aptuveni 1600 aizņēmējus. Izpildot Ministru kabineta lēmumu, 2013.gadā PA kļuva par uzņēmuma 100% kapitāla daļu īpašnieci.
Veiktas izmaiņas SIA "Hiponia" valdē
Pilseta24.lv 25.11.2014
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...