Farmācijas kompānijai AS "Olainfarm" piederošā aptieku tīkla pārvaldītāja SIA "Latvijas aptieka" pērn divkāršojusi apgrozījumu un guvusi peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.
Apgrozījums pērn bija 12,7 miljoni eiro, kas ir 2,2 reizes vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 5,61 miljons eiro. "Latvijas aptieka" pērn guvusi peļņu 936 528 eiro apmērā, bet 2012.gadā uzņēmums cieta zaudējumus 39 093 eiro apmērā.
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn apgrozījuma pieaugums veidojies, galvenokārt pateicoties jaunu aptieku pārņemšanai un darbības optimizēšanai. Savukārt peļņas būtiska sastāvdaļa ir citi ieņēmumi, kas galvenokārt veidojušies no divu aptieku licenču un nomas līgumu pārdošanas.
Šogad "Latvijas aptieka" plāno pabeigt reorganizācijas procesu, kura gaitā uzņēmumam tiktu pievienotas visas "Olainfarm" grupai piederošās un iepriekšējos gados iegādātās aptiekas.
Tikmēr lielākā vērība šogad būs vērsta uz esošo aptieku modernizāciju un pārveidošanu atbilstoši izstrādātajam konceptam un to pārvietošana uz komerciāli izdevīgākām vietām.
Uzņēmuma valde pērn gūto peļņu rosina atstāt nesadalītu.
SIA "Latvijas aptieka", kas līdz 2007.gada 7.septembrim darbojās ar nosaukumu SIA "Krams", bet līdz 2012.gada 16.oktobrim darbojās ar nosaukumu SIA "Ilmas aptieka", dibināta 1992.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 15 651 eiro. Uzņēmums "Latvijas aptieka" pieder AS "Olainfarm", un tā valdes priekšsēdētājs ir Oļegs Grigorjevs.
Kā ziņots, 2011.gada nogalē farmācijas kompānija "Olainfarm" nopirka uzņēmumu "Ilmas aptieka". Kā liecina "Firmas.lv" informācija, līdz 2011.gada 16.novembrim "Ilmas aptieka" vienādās daļās piederēja Aptieku īpašnieku asociācijas valdes loceklim Ilmāram Pajustem un SIA "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājam Mārim Rēvaldam.
"Olainfarm" piederošais aptieku tīkls pērn divkāršojis apgrozījumu
LETA 28.07.2014
"Akropole Alfa" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 3,8%
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Tirdzniecības centra "Akropole Alfa" pārvaldītājs un īpašnieks SIA "Delta Property" pagājušajā gadā strādāja ar 25,722 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 45% - l
...
ĀCM apkarošanas zaudējumu kompensācijai "Vaiņodes bekonam" piešķirs 2,105 miljonus eiro
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Valdība otrdien apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto rīkojuma projektu, kas paredz no valsts budžeta piešķirt 2,105 miljonus eiro Lauku atbalsta dienestam (LAD), lai nodrošinātu kompensācijas izmaksu SIA "Vaiņodes
...
Biroju kompleksā "Jaunā Teika" divas dienas pārstrādei varēs nodot elektrotehniku
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Elektroierīču un sadzīves tehnikas vairumtirgotājs SIA "LG Electronics Latvia" un "EfTEN Capital Latvia" no šodienas līdz trešdienai, 22. aprīlim, biroju kompleksā "Jaunā Teika" organizē iniciatīvu, kuras laikā pārstrādei būs ie
...