Saistībā ar apdrošinātāja BTA darbinieka publiski pausto viedokli attiecībā uz vēlmi pārņemt "RSA Group" biznesu Latvijā BALTA vadība informē, ka ir ar to iepazinusies, pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja uzņēmumā.
"Esam ar interesi iepazinušies ar BTA darbinieka publiski izteiktajām vēlmēm, kas raksturo pašreizējo un konkurences piesātināto situāciju apdrošināšanas tirgū Latvijā. Šīs spekulācijas acīmredzami ir balstītas uz iepriekš ziņu aģentūras "Bloomberg" atspoguļotajām baumām par "RSA Group" tālākajiem plāniem attiecībā uz BALTA, kuras pati "RSA Group" nav apstiprinājusi. Protams, mums glaimo augstais vērtējums, kas izteikts BALTA filiāļu tīklam - arī mēs paši pamatoti lepojamies ar to un zinām, ka mūsu klientiem ir lieliskas iespējas iegādāties mūsu pakalpojumus labākajā un plašākajā filiāļu tīklā Latvijā," skaidro BALTA valdes priekšsēdētājs Ķestutis Šerpitis.
BALTA ietilpst "RSA Insurance Group", kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs.
Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu.
"Balta" iepazinusies ar BTA vēlmi pārņemt "RSA Group”
Pilseta24.lv 10.02.2014
Digitālās televīzijas krimināllietā nākamajā tiesas sēdē uzklausīs apsūdzēto Svārpstonu
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Rīgas apgabaltiesa 11. maijā plkst. 10 turpinās iztiesāt tā dēvēto digitālās televīzijas krimināllietu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Otrdien tiesa pabeidza uzklausīt apsūdzētā Jāņa Lozes aizstāvi Rinaldu Bušu. Nākamajā ties
...
Bauskas novadā par 623 522 eiro plāno nomainīt 2067 ielu gaismekļus
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. Bauskas novada pašvaldība, ieguldot 623 522 eiro, plāno nomainīt 2067 ielu gaismekļus, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Šonedēļ novadā sākti apjomīgi ielu apgaismojuma modernizācijas darbi, īstenojot Emisijas kvotu izsolīšan
...
Daugavpilī siltumenerģijas tarifs no jūnija pieaugs par 5,4%
LETA 21.04.2026
Rīga, 21. apr., LETA. SIA "Daugavpils siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. jūnija, salīdzinot ar tarifu, kas stāsies spēkā 1. maijā, pieaugs vēl par 5,4% - līdz 71,38 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina S
...