SIA "Apsardzes dienests ADJ" piedāvā arī kravu eskortēšanas pakalpojumus, liecina Firmas.lv informācija.
"Apsardzes dienests ADJ" dibināts 2012.gada 16.augustā un tā pamatkapitāls ir 2 000 latu.
Uzņēmuma īpašnieks ir Sergejs Tondeļs (100,00%).
Sabiedrība piedāvā apsardzes pakalpojumus Jūrmalā. Uzņēmums nodarbojas ar objektu apsardzi, tehnisko apsardzi, piedāvā apsargāt pasākumus. Klientiem ir pieejams arī video monitorings, apsardzes signalizācijas, kravu pārvadājumu apsardze un kravu eskortēšana.
Kā liecina Jurmala24.lv informācija, "Apsardzes dienests ADJ" atrodas Jūrmalā, Bišu ielā 10a.
"Apsardzes dienests ADJ" piedāvā kravu eskortēšanas pakalpojumus
Jurmala24.lv 14.11.2013
Koncerta "Manai dzimtenei" rīkotājiem un izdevniecībai "MicRec" atšķirīgas domas par noslēgtās licences tvērumu
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. Koncerta "Manai dzimtenei" rīkotājiem un SIA "Izdevniecība MicRec" ir atšķirīgas domas par noslēgtās licences tvērumu, noskaidroja aģentūra LETA.
Koncerta rīkotāji aģentūrai LETA atzīmēja, ka licences līgumu noslēguši ar "MicRe
...
No jūlija pieaugs "Krāslavas namu" ūdenssaimniecības tarifi
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. SIA "Krāslavas nami" ūdenssaimniecības tarifi no šā gada 1. jūlija pieaugs robežās no 21% līdz 38%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
No 2
...
Par vairāk nekā 50 000 eiro Ādažos remontēs Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. Par vairāk nekā 50 000 eiro Ādažos remontēs Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu, noskaidroja aģentūra LETA.
Sākotnēji tika plānots, ka tilts pār Gauju tiks slēgts no 27. aprīļa uz divām nedēļām, taču labvēlīgu laika aps
...