"D.C.S.", SIA, Pārcelšanās serviss, "D.C.S.", SIA, Pārcelšanās serviss

"D.C.S.", SIA, Pārcelšanās serviss


Darba laiks: 9-20 (P.-Sv.)

http://www.moverleader.lv

moverleader.lv

Austuves 3a, Rīga, LV-1063

+371 29569554 +371 27020830 +371 67167637
infovardsuzvards@moverleader.lv

 

Apraksts


Mūsu uzņēmums specializējas dzīvokļu un biroju aprīkojuma pārvietošanā, kā arī smagu priekšmetu pārvešanā (klavieres, seifi, specializētas iekārtas, mašīnas, darbagaldi). Mūsu rīcībā ir speciāli aprīkots transports un profesionāls personāls. Pārvākšanās darbus vada kvalificēts mūsu firmas darbinieks, kas ņems vērā Jūsu pasūtījuma nianses un pārraudzīs visu pārcelšanās procesu. Savus pakalpojumus gan Rīgā, gan citur Latvijā un Eiropā. Piedāvājam transportlīdzekļus ar kravnesību no 500 kg līdz 10 t. Visām automašīnām ir starptautiskā pārvadājumu licence.

Nozare


Pārvietošanās serviss. Krāvēju pakalpojumi. Noliktavu pakalpojumi. Kravu pārvadājumi: auto. Kravu pārvadājumi: aviotransporta. Kravu pārvadājumi: kuģu. Iepakojums, iesaiņošana. Muita

Atslēgvārdi


Dzīvokļu pārvietošana, ofisu pārvietošana, pārvākšanās, profesionāla pārvākšanās, ofisu pārvākšanās, pārvākšanās serviss, pakalpojumi, pārcelšanās, pārcelšanās serviss, pārbraukšanas servisa pakalpojumi, pārcelšanās pakalpojumi, mēbeļu izjaukšana, mēbeļu salikšana, mēbeļu pārvadājumi, smago priekšmetu pārvietošana, piano pārvietošana, klavieru pārvietošana, klavieru pārvešana, seifu pārvietošana, seifu pārcelšana, seifu pārvešana, mēbeļu pārvešana, smagu mēbeļu pārvešana, lielgabarīta mēbeļu pārvešana, mantu pārvešana, mantu pakošana, mantu iepakošana, mēbeļu pakošana, iepakošana kastēs, iepakošana plēves, krāvējs, krāvēji, krāvēju pakalpojumi, profesionāli krāvēji, iekraušanas darbi, izkraušanas darbi, kartona kastes, kartona kastes pārvākšanās, kastu ražošana, kastes iepakošanai, pārvākšanās kastes, pārcelšanās kastes, iepakojums, iepakojuma kastes, iesaiņošana, transporta kastes, transporta pakalpojumi, starptautiskie pārvadājumi, starptautiskā pārvākšanā, mantu uzglabāšana, starptautiskā pārcelšanās, apsargājama noliktava, muitas procedūras, apģērbu kastes, apģērbu kastes ar dubultajām sienām, plēves, iepakošanas darbi, starptautiskā pārvietošanās, pārvākšanās pakalpojumi, kravas taksometrs, kravas buss, kravas mikroautobuss, mantu pārvadājumi, privātmantu uzglabāšana, mantu glabātuve, mēbeļu uzglabāšana, mēbeļu glabāšana, mantu pārvešana uz Krieviju, mantu pārvešana uz Šveici, mantu pārvešana uz Eiropu, mantu pārvešana uz Skandināviju, mantu pārvešana uz ASV, mantu pārvešana uz Austrāliju, mantu pārvešana uz Spāniju, mantu pārvešana uz Zviedriju, mantu pārvešana uz Norvēģiju, mantu pārvešana uz Somiju, mantu pārvešana no Krievijas, mantu pārvešana no Šveices, mantu pārvešana no Eiropas, mantu pārvešana no Skandināvijas, mantu pārvešana no ASV, mantu pārvešana no Austrālijas, mantu pārvešana no Spānijas, mantu pārvešana no Zviedrijas, mantu pārvešana no Norvēģijas, mantu pārvešana no Somijas, kravu pārvadājumi auto, noliktavu pakalpojumi, mantu pārvešana Rīga, auto kravu pārvadājumi, jūras kravu pārvadājumi, kuģi, lidmašīnas kravu pārvadājumi, aviotransporta kravu pārvadājumi, kravu pārvadājumi, kuģu kravu pārvadājumi, kaste-skapis, biroja, biroju, kartona kastes mantu pārvadāšanai, kastes transformeri ar dubultām sienām, Anglija, kravas uz Angliju, Kanāda, kravas uz Kanādu, Kipra, kravas uz Kipru, Austrālija, kravas uz Austrāliju.
Vairāk

Attēli


Atrašanās vieta


Masu informācijas līdzekļa reģistrācijas numurs: 000740428
Galvenā redaktore: Eva Jēkabsone