Ienākt
Autors: LETA

Kooperatīva "Baltijas dārzeņi" apgrozījums pērn pieaudzis par 9%

Rīga, 5.aug., LETA. Kooperatīvā sabiedrība "Baltijas dārzeņi" pagājušajā gadā strādāja ar 26,987 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīva peļņa pieauga par 75,5% - līdz 362 268 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Kooperatīva gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka 2020.gadā bija vērojams būtisks pieaugums svaigo dārzeņu tirgū. Tāpat pieaugums bija pārstrādātās produkcijas tirgū, kur pērn patērētājiem piedāvāti jauni produkti.

Vadības ziņojumā arī pausts, ka šā gada sākumā kooperatīvs saņēma AS "Attīstības finanšu institūcija "Altum"" aizņēmumu. Aizņēmums ir nodrošināts ar hipotēku uz "Baltijas dārzeņu" nekustamo īpašumu, komercķīlu par pieprasījuma summu 205 700 eiro apmērā uz SIA "Ķeizarsīlis" visu mantu kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamajām sastāvdaļām.

2019.gadā "Baltijas dārzeņi" strādāja ar 24,753 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kooperatīvs guva peļņu 206 406 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

"Baltijas dārzeņi" ir kooperatīvā sabiedrība, kas reģistrēta 2005.gadā. Kooperatīva patiesie labuma guvēji ir Kristīne Brunovska, Andrejs Bondars, Egils Pļavnieks, Dace Bernāte, Kaspars Brunovskis un Jānis Bušs.

Kooperatīvs nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.