Ienākt
Autors: LETA

Bauskā uzņēmuma darbības nodrošināšanai un iedzīvotāju drošībai par 85 311 eiro pārbūvē Pārupes ielas segumu

Rīga, 20.jūl., LETA. Ieguldot 85 311 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), Bauskā uzņēmuma darbības nodrošināšanai un iedzīvotāju drošības palielināšanai paredzēts pārbūvēt Pārupes ielas segumu 279 metru garumā no Īslīces ielas līdz Rožu ielai, aģentūra LETA uzzināja Bauskas novada pašvaldībā.

Ielai ir grants un betona plākšņu segums, kas ir ļoti sliktā stāvoklī. Būvprojekts ietver esošās brauktuves atjaunošanu, nomainot sadeldējušo betona plākšņu segumu pret asfalta segumu.

Būvprojektā paredzēta arī inženierkomunikāciju līmeņošanu, kā arī jaunu ceļazīmju uzstādīšanu un sakaru kabeļu tīkla aizsardzības izbūve. Būvprojekta mērķis ir nodrošināt uzņēmēja SIA "Mikrozaļumi" saimnieciskās darbības veikšanu, palielināt vietējo iedzīvotāju komfortu un drošību, kā arī optimizēt ielas uzturēšanu ziemā un pavasara šķīdonī. Pašvaldībā norāda, ka "Mikrozaļumi" putekļu dēļ nevarēja realizēt produkciju.

"Firmas.lv" dati liecina, ka Ingai Streļčūnei piederošā uzņēmuma "Mikrozaļumi" apgrozījums pērn bijis 110 599 eiro, mikrozaļumu audzētājs cietis 1569 eiro zaudējumus.

Būvdarbus objektā veiks SIA "Viona" par 85 311 eiro ar PVN. Būvuzraudzības veikšanas pakalpojumus nodrošina SIA "RS Būvnieks", līguma summa ir 3433 eiro.