Ienākt
Autors: LETA

Iepakojuma tirgotājai "Multipack" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,1%

Rīga, 13.maijs, LETA. Iepakojuma tirgotāja SIA "Multipack" pērn strādāja ar 22,896 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir pieaugums par 11,1% salīdzinājumā ar 2019.gadu, bet uzņēmuma peļņa pērn bija 663 155 eiro, kas ir 43,7 reizes lielāka nekā 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Multipack" nodarbojas ar dažāda iepakojuma materiāla un vienreizējo trauku vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. 2015.gadā uzņēmums pārcēlās uz jaunām un plašākām telpām "Polipaks" grupas jaunuzbūvētajā ražotnē un vairumtirdzniecības bāzē Mārupē.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2020.gadā turpināta sadarbība gan ar jau esošajiem, gan arī ar jauniem sadarbības partneriem. Uzņēmums meklēja un apzināja ražotājus un piegādātājus, kas piedāvā iepakojumu no dabai draudzīgiem un biodegradējamiem materiāliem, kas atbilst plānotajām ES regulām un klientu pieprasījuma tendencēm.

Saistībā ar aizvien pieaugošo klientu pieprasījumu pēc bioloģiskiem produktiem, uzņēmums sagaida, ka šāda dabai draudzīga iepakojuma pārdošanas apjomi pieaugs un daļēji aizstās tradicionālo iepakojumu.

Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka 2020.gadā notika darbs pie tehnisko risinājumu pilnveidošanas, kas saistīts gan ar Covid-19 ierobežojumiem, gan uzņēmuma attīstības plāniem.

Uzņēmums turpmāk plāno ne tikai saglabāt jau esošās pozīcijas Latvijas iepakojamo materiālu un vienreizējo trauku tirgū, bet ari ieviest un attīstīt jaunus iepakojuma veidus atbilstoši ES tirgus attīstības tendencēm, kas paaugstinās "Multipack" konkurētspēju Latvijas un ES iepakojuma tirgū, teikts vadības ziņojumā.

2019.gadā "Multipack" strādāja ar 20,604 miljonu eiro apgrozījumu un guva 15 192 eiro peļņu.

"Polipaka" uzņēmumu grupā ir SIA "Polipaks", SIA "Multipack" un Mārupes ražotnes projekta realizētāja "Polipaks NT".

SIA "Multipack" reģistrēta 1994.gadā, 100% uzņēmuma kapitāldaļu pieder SIA "KFF Holding". Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Andrejs Kologrejevs.