Ienākt
Autors: LETA

"Outlet" ciematā "Via Jurmala Outlet Village" darbu sāks Gastro tirgus

Rīga, 30.apr., LETA. "Outlet" ciematā "Via Jurmala Outlet Village" šodien darbu sāks Gastro tirgus, kā arī vairāki jauni veikali, aģentūrai LETA pavēstīja "Via Jurmala Outlet Village" sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Bute.

Viņa sacīja, ka 400 kvadrātmetrus plašajā Gastro tirgū ēdienu un dzērienu klāstu nodrošinās gastronomijas veikalu tīkls "Lauku bauda", Gruzijas autentiskā virtuve "Hačapurija", alus darītava "Ilgezeem", jūras velšu vairumtirgotājs "Kaviale", burgernīca "The Burger", augļu un dārzeņu un to kokteiļu tirgotājs "Labā saimniecība", grilēta putnu gaļas produkcijas tirgotājs "Kikuriku", saldētu produktu tirgotājs "10 Hits", kā arī franču maiznīca "Madam Brioš".

Pavasara iepirkšanās festivāla ietvaros, kas norisināsies no piektdienas līdz 9.maijam, " Via Jurmala Outlet Village" durvis vērs arī vairāki veikali - "Fleur Lingerie", "Salamander", "US Polo Assn.", kā arī "Sportland Outlet" tirdzniecības telts, kas tur darbosies līdz brīdim, kad tiks atvērts pastāvīgais veikals.

"Outlet" ciemata vadītāja Anna Žigalova uzsvēra, ka "Via Jurmala Outlet Village" turpina aktīvi attīstīt projektu un ir sākta otrā posma būvniecība. Gada laikā plānots atvērt vēl 20 veikalus.

LETA jau ziņoja, ka "Via Jurmala Outlet Village" tiek attīstīts divās kārtās, un tā kopējā teritorijas platība būs 110 000 kvadrātmetru. Pirmajā kārtā bija paredzēts atklāt veikalus, kuru kopējā platība ir 13 500 kvadrātmetru. Pēc otrās kārtas būvniecības noslēgšanās, "Via Jurmala Outlet Village" kopējā izīrējamā platība tiks palielināta līdz 21 000 kvadrātmetriem, nodrošinot tirdzniecības vietu 120 zīmolu veikaliem.

"Outlet" ciemata pirmajā kārtā investēti 27 miljoni eiro, savukārt otrās kārtas investīcijas vēl tiek apzinātas, jo projekta plāns vēl ir izstrādes stadijā. Projekta arhitektonisko risinājumu izstrādājis arhitektu biroja "Archab" arhitekts Andris Bērziņš.

"Outet" ciemata attīstītājs ir uzņēmums SIA "Outletico". Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Outletico" reģistrēts 2016.gada martā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir "Rietumu bankas" līdzīpašnieks SIA "Esterkin Family Investments" (64,5%), Andrejs Dozorcevs (28,75%), SIA "Lehmann Investment Corporation" (2%), SIA "Freims" (2%), Jūlija Mihaiļenko (1,25%) un vēl trīs dalībnieki. Savukārt patiesie labuma guvēji - Andrejs Dozorcevs un Leonids Esterkins.