Ienākt
Autors: LETA

Par mediju aģentūras "Hive BPN" vadītāju kļūst bijušais LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte

Rīga, 23.febr., LETA. Par mediju aģentūras "Hive BPN" vadītāju kļuvis bijušais Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Savukārt līdzšinējais "Hive BPN" vadītājs Mārtiņš Zemītis turpina savu darbu uzņēmuma vadībā.

Kā norādīja uzņēmumā, Beltem ir 20 gadu pieredze plašsaziņas mediju tirgū un augstākā līmeņa organizāciju vadībā tādos amatos kā valdes priekšsēdētājs LTV, direktors laikrakstā "Diena", kā arī starptautiska pieredze vadošā reklāmas pārdošanas uzņēmumā Ukrainas tirgū.

Beltes zināšanas un pieredze stiprinās "Hive BPN" pozīcijas tirgū un veicinās gan uzņēmuma, gan nozares kopējo attīstību.

Uzņēmumā informēja, ka jaunā mediju aģentūras vadītāja pārziņā būs ne tikai komandas un procesu vadība, bet arī izaicinājumi, pilnveidojot produktus un paplašinot pakalpojumu portfeli, ieviešot mūsdienīgus risinājumus un radot priekšnosacījumus uzņēmuma straujai izaugsmei un ambiciozu plānu realizēšanai.

LETA jau ziņoja, ka pērnā gada maijā Belte kļuva par Latvijas personāla atlases, attīstības un atalgojuma pētījumu kompānijas "Fontes" valdes priekšsēdētāju un vecāko konsultantu. 

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Hive BPN" pārvaldniece SIA "Hive" 2019.gadā strādāja ar 1,49 miljonu eiro apgrozījumu un peļņu 60 753 eiro apmērā. Kompānija reģistrēta 2014.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kompānijas kapitāls vienādās daļās pieder Kārlim Gedrovisam un Igaunijā reģistrētai kompānijai "Spaknet Company". Patiesie labuma guvēji ir Gedrovics un Igaunijas pilsonis Rīts Ros.

"Hive BPN" ("IPG group") mediju aģentūra Latvijā iekļaujas "Inspired" komunikāciju aģentūru kopienā, kopā ar "Inspired UM", "Frank By Inspired" un "Inspired Connect", kā arī strādā ciešā sadarbībā ar "IPG group" starptautisko tīklu pārstāvošām aģentūrām Lietuvā un Igaunijā, nodrošinot klientiem komunikācijas plānošanas un mediju pirkšanas servisu visā Baltijas reģionā.