Ienākt
Autors: LETA

Zemnieku saimniecības "Kliģeni" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%

Rīga, 12.febr., LETA. Zemnieku saimniecības "Kliģeni" apgrozījums pagājušajā gadā bija 3,189 miljoni eiro, kas ir par 11,4% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī saimniecība guvusi peļņu 199 399 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Tostarp zemnieku saimniecības "Kliģeni" ieņēmumi no lauksaimnieciskās darbības pagājušajā gadā auguši par 7,4%, sasniedzot 1,66 miljonus eiro, kamēr kompānijas ieņēmumi no pārējiem pamatdarbības veidiem sasnieguši 1,529 miljonus eiro.

Zemnieku saimniecības gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušais gads saimniecībai bija veiksmīgs. 

Vienlaikus zemnieku saimniecības "Kliģeni" gada pārskatā pausts viedoklis, ka "Kliģēni" spēs pārvarēt ārkārtējo situāciju, ievērojot tādus drošības pasākumus kā distancēšanās ievērošana saimnieciskās darbības procesā, kā arī komunikācijas procesu ar sadarbības partneriem un piegādātājiem nodrošinot attālināti.

2019.gadā zemnieku saimniecības "Kliģeni" apgrozījums bija 2,862 miljonu eiro apmērā, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija cieta zaudējumus 47 815 eiro apmērā pretstatā peļņai 2018.gadā.

Zemnieku saimniecība "Kliģeni" reģistrēta 1992.gadā, un tā pieder Aleksandram Raubiško.