Ienākt
Autors: LETA

"Baltcom" izveidojis meitasuzņēmumu "B-com Invest"

Rīga, 11.janv., LETA. Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs SIA "Baltcom" pagājušajā nedēļā izveidojis uzņēmumu SIA "B-com Invest", liecina "Firmas.lv" informācija.

Jaunizveidotās kompānijas pamatkapitāls ir 1,9 miljoni eiro. "Baltcom" ir vienīgais "B-com Invest" īpašnieks, bet kā kompānijas patiesie labuma guvēji norādīti Apvienotās Karalistes pilsonis Džons Karls Hāns un ASV pilsonis Džonatans Milsons Nelsons. Viņi abi ir arī "Baltcom" patiesie labuma guvēji.

Jaundibinātā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Dmitrijs Ņikitins, kurš ir arī "Baltcom" valdes loceklis un strādā vairāku citu uzņēmumu valdēs, kurus pagājušā gadā iegādājās "Baltcom". Tāpat "B-com Invest" valdē ir arī Konstantīns Borovikovs, kurš ir "Baltcom" piederošā uzņēmuma SIA "Dautkom TV" valdes loceklis.

"Baltcom" komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Jekaterina Ivanova aģentūrai LETA sacīja, ka "B-com Invest" ir izveidota, lai nodrošinātu visu iegādāto uzņēmumu vienotu pārvaldi un integrācijas procesu zem vienas platformas, nejaucot to ar "Baltcom" pamata darbu klientu apkalpošanā un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā un attīstībā. 

"Sadarbību ar klientiem tas nekā neietekmēs - "Baltcom" turpinās apkalpot klientus," uzsvēra Ivanova.

"B-com Invest" reģistrēta ceturtdien, 7.janvārī.

Jau vēstīts, ka "Baltcom" pagājušā gada nogalē kļuva par "Dautkom TV" vienīgo īpašnieku. Tāpat "Baltcom" 2020.gadā kļuva arī par citu telekomunikāciju uzņēmumu īpašnieku.

Tāpat ziņots, ka "Baltcom" 2019.gadā strādāja ar 17, 713 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi saruka 3,1 reizi un bija 620 565 eiro. 

Kompānija "Baltcom" reģistrēta 1991.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 69,97 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir mobilo sakaru operators "Bite Latvija".