Ienākt
Autors: LETA

"Visma Latvia Holding" iegādājusies grāmatvedības sistēmu "Tildes Jumis"

Rīga, 26.okt., LETA. Biznesa informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmums SIA "Visma Latvia Holding" iegādājies grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmu "Tildes Jumis", aģentūrai LETA pavēstīja "Visma" pārstāve Laura Brīvība-Dzenuška.

"Visma Latvia Holding" iegādājusies "Tildes Jumis" attīstītāju SIA "Jumis Pro", kura reģistrēta vien šogad augusta sākumā. 

Darījuma summu uzņēmumā neatklāja.

"Grāmatvedības programmatūras biznesu esam veiksmīgi attīstījuši jau 26 gadus un ir pienācis brīdis, kad "Tildes Jumis" ir kļuvis par nobriedušu produktu, kas var pastāvēt neatkarīgi no "Tilde" pamatdarbības - lokalizācijas un valodas tehnoloģijām," pauda "Jumis Pro" līdzšinējais līdzīpašnieks, kā arī valodas tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Tilde" līdzīpašnieks un valdes loceklis Uldis Dzenis.

Viņš atzīmēja, ka "Tilde" gūst arvien plašākus starptautiskus panākumus valodu tehnoloģiju jomā un tas ir virziens, kurā kompānija vēlas pilnībā fokusēties. 

Savukārt "Visma" grupas vadītāja Merete Hvervena atzīmēja, ka uzņēmums ir apņēmības pilns turpināt "Jumis Pro" produkta attīstību.

"Visma Latvia Holding" līdz šim ietilpa trīs kompānijas - "Visma Enterprise", "Visma Consulting" un "Visma Labs". Tostarp "Visma" piedāvā resursu vadības sistēmu "Visma Horizon".

Pērn "Visma Holding Latvija" koncerns strādāja ar 19,423 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 29% vairāk nekā 2018.gadā, bet koncerna pelņa palielinājās par 57,5%, sasniedzot 1,617 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija reģistrēta 2014.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 6,49 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Norvēģijas "Visma".

Savukārt "Jumirs Pro" reģistrēta 2020.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Kompānijas īpašnieki vienādās daļās ir Andrejs Vasiļjevs un Dzenis, kuriem vienādās daļās pieder arī kompānija "Tilde".