Ienākt
Autors: LETA

Autotirgotāja "Wess" apgrozījums pirmajā pusgadā provizoriski samazinājies par 26,5%

Rīga, 31.jūl., LETA. Automašīnu tirgotāja AS "Wess" apgrozījums šogad pirmajā pusgadā Covid-19 izraisītās krīzes ietekmē, pēc provizoriskiem datiem, samazinājās par 26,5% un bija 21,3 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 

Vienlaikus "Wess" bruto ieņēmumi  2020.gada pirmajos sešos mēnešos kritušies par 13,1% un veido 2,6 miljonus eiro.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka saistībā ar Covid-19 pandēmijas izraisīto krīzi pasaulē un Latvijā, "Wess" vadība piesardzīgi skatās uz 2020.gadu un veic nepieciešamos darba organizēšanas pasākumus, lai nodrošinātu uzņēmuma turpmāko darbību.

"Wess" vadība pauž uzskatu, ka nākotnes izredzes mūsdienu ekonomikas situācijā ir sarežģītas. Šogad "Wess" koncentrēsies uz to, lai mazinātu pandēmijas izraisītās krīzes negatīvo efektu un nodrošinātu uzņēmuma normālai eksistēšanai nepieciešamo ieņēmumu apmēru. Optimizējot darbinieku sastāvu, lielāka uzmanība tiks pievērsta produktivitātes paaugstināšanai, efektīvai darba organizācijai. 

Lai minimizētu Covid-19 sekas, šogad pirmajā pusgadā "Wess" optimizēja struktūras, samazināja personālu par 14 cilvēkiem, pārskatīja motivācijas sistēmu, paaugstināja produktivitāti un izmantoja valsts pabalstu diviem dīkstāvē esošiem darbiniekiem. 

"Wess" apgrozījums pērn bija 57,054 miljoni eiro, kas ir par 9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 8,9%  - līdz 957 825 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 213 430 eiro.