Ienākt
Autors: LETA

Iepakojuma tirgotājai ''Multipack'' apgrozījums pērn pieaudzis par 18%

Rīga, 28.febr., LETA. Iepakojuma tirgotāja SIA "Multipack" pērn strādāja ar 20,604 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir samazinājums par 0,1% salīdzinājumā ar 2018.gadu, bet uzņēmuma peļņa pērn bija 15 192 eiro, kas ir vairāk nekā uz pusi mazāka nekā 2018.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija. 

"Multipack" nodarbojas ar dažāda iepakojuma materiāla un vienreizējo trauku vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. 2015.gadā uzņēmums pārcēlās uz jaunām un plašākām telpām "Polipaks" grupas jaunuzbūvētajā ražotnē un vairumtirdzniecības bāzē Mārupē.

"Multipack" vadības ziņojumā teikts, ka neliels apgrozījuma samazinājums pērn bijis Latvijas tirgū, taču eksports uz Eiropas Savienības valstīm pieaudzis par 3,1%. 

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmums meklēja ražotājus, kas piedāvā iepakojumus no dabai draudzīgiem un biodegradējamiem materiāliem, kas atbilst plānotajām ES regulām un klientu pieprasījuma tendencēm. 

"Multipack" vadība pauž cerību, ka šāda dabai draudzīga iepakojuma pārdošanas apjomi pieaugs un daļēji aizstās tradicionālo iepakojumu.

Tāpat uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka klientiem pilnīgāku servisu ļāva sniegt iespēja jebkuru uzņēmuma piedāvāto produktu apskatīt klātienē Mārupē izveidotajā iepakojamo materiālu izstāžu zālē.

Pērn arī turpinājās darbs pie 2017.gadā izveidotā internetveikala tehniskās pilnveidošanas. 

2018.gadā "Multipack" strādāja ar 20,615 miljonu eiro apgrozījumu un guva 33 397 eiro peļņu. 

"Polipaka" uzņēmumu grupā ir SIA "Polipaks", SIA "Multipack" un Mārupes ražotnes projekta realizētāja "Polipaks NT".

SIA "Multipack" reģistrēta 1994.gadā, 100% uzņēmuma kapitāldaļu pieder SIA "KFF Holding". Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Andrejs Kologrejevs.