Ienākt
Autors: LETA

Zemnieku saimniecībai "Kliģeni" pērn par 7% pieauga apgrozījums

Rīga, 6.febr., LETA. Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība "Kliģeni" pagājušajā gadā strādāja ar 2,862 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt saimniecības peļņa saruka vairākas reizes - līdz 16 994 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Zemnieku saimniecības vadības ziņojumā teikts, ka pagājušais gads tai bija veiksmīgs. "Kliģeni" finansiālos rādītājus vērtē kā kopumā labus, un apgrozījuma pieaugumu skaidro ar pārdoto preču, pakalpojumu apmēru pieaugumu.

Zemnieku saimniecības vadība skaidro, ka "Kliģenu" tīrās peļņas samazinājums radās saistībā ar veiktajiem darbiem un papildizdevumiem, nododot ekspluatācijā jauno siltumnīcu.

Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība "Kliģeni" vadības ieskatā saimniecība ir nodrošinājusies, lai nākotnē varētu ieņemt stabilu vietu tirgū."Saimniecības finansiālais stāvoklis ir labs, tā savlaicīgi var norēķināties par savām saistībām," teikts vadības ziņojumā.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība "Kliģeni" 2018.gadā strādāja ar 2,676 miljonu eiro apgrozījumu un 378 401 eiro peļņu.

Zemnieku saimniecība "Kliģeni" nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu, sniedz apzaļumošanas pakalpojumus, kā arī nodarbojas ar tirdzniecību. Zemnieku saimniecība ir reģistrēta 1992.gadā un tās vienīgais īpašnieks ir Aleksandrs Raubiško.