Ienākt
Autors: LETA

"Ventspils labiekārtošanas kombināts" februārī izsolīs staltbriežu un dambriežu ganāmpulku kopā ar vairākiem nekustamajiem īpašumiem

Rīga, 23.dec., LETA. Pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" februāra sākumā staltbriežu un dambriežu ganāmpulku piedāvās iegādāties kopā ar vairākiem nekustamajiem īpašumiem, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

"Ventspils labiekārtošanas kombināts" kā lietu kopību ar 126 071 eiro sākumcenu piedāvās iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, kuru veido 36 dzīvnieki, kā arī nekustamo īpašumu Talsu ielā 240, Ventspilī, kas sastāv no četrām būvēm: sargu mājiņas, siena šķūņa, sakņu pagraba un skatu torņa. Izsole notiks ar augšupejošu soli.

Lietu kopības izsole plānota 2020.gada 7.februārī plkst.14 "Ventspils labiekārtošanas kombinātā" Pils ielā 12, Ventspilī. Pretendenti izsolei var pieteikties līdz 2020.gada 7.februāra plkst.12.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka arī iepriekš "Ventspils labiekārtošanas kombināts" piedāvāja izsolē iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku, bet nesekmīgi. Tostarp pirmajā izsolē, kas bija plānota 2019.gada 23.septembrī, staltbriežu un dambriežu ganāmpulka sākumcena bija noteikta 11 750 eiro, bet otrajā izsolē, kas bija plānota 2019.gada 28.oktobrī, taču tik atcelta, ganāmpulka sākumcena bija noteikta 9160 eiro apmērā.

"Ventspils labiekārtošanas kombināta" izpilddirektors Raitis Veidemanis aģentūrai LETA iepriekš skaidroja, ka uzņēmums vēlas izsolīt dzīvniekus, jo paredzēts pārtraukt struktūrvienības - Ventspils briežu dārzs - darbību. 

Savulaik Ventspils briežu dārzs tika izveidots ar nolūku veicināt ģimeņu aktīvās atpūtas iespējas un izglītošanu, sniedzot iedzīvotājiem zooloģiska un ekoloģiska rakstura zināšanas par Latvijas faunas dzīvniekiem un dabas vidi. Ventspils briežu dārzs, kura platība ir 32 hektāri, darbojas kopš 2006.gada. 

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2018.gadā "Ventspils labiekārtošanas kombināts" strādāja ar 5,857 miljonu eiro apgrozījumu un 91 195 eiro peļņu.

"Ventspils labiekārtošanas kombināts" ir reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,457 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Ventspils pilsētas dome. "Ventspils labiekārtošanas kombināta" mērķis ir sniegt pakalpojumus apstādījumu ierīkošanā, ceļu būvē, atkritumu apsaimniekošanā un tūrismā Ventspilī un Kurzemes reģionā.