Ienākt
Autors: LETA

Saldū notiks uzklausīšanas sanāksme par jauno siltumenerģijas tarifu projektu

Rīga, 15.nov., LETA. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien Saldū rīko uzklausīšanas sanāksmi par SIA "Saldus siltums" jauno siltumenerģijas tarifu projektu, aģentūru LETA informēja SPRK. 

Sanāksme notiks plkst.12 Saldus novada pašvaldības lielajā zālē, Avotu ielā 12.

Uzklausīšanas sanāksmē "Saldus siltums" pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

"Saldus siltums" iesniedzis SPRK siltumenerģijas tarifu projektu, kas paredz, ka maksa par siltumenerģiju Saldū pieaugs par 8,4% un būs 61,62 eiro par megavatstundu (MWh).

Jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Saldus pilsētai uzņēmums izstrādāja, ņemot vērā dabasgāzes koģenerācijas iekārtas darbības pārtraukšanu, iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņas un siltumenerģijas ražošanā izmantotā kurināmā cenu izmaiņas. Tas ir par 4,76 eiro par MWh jeb 8,4% vairāk nekā pašlaik piemērotais siltumenerģijas tarifs - 56,86 eiro par MWh. 

"Saldus siltums" aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Kompānija "Saldus siltums" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,342 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums pērn strādāja ar 1,707 miljonu eiro apgrozījumu un 131 610 eiro zaudējumiem. "Saldus siltums" pieder Saldus novada pašvaldībai.