Ienākt
Autors: LETA

Pārtikas ražotāja "Voldemārs" apgrozījums pērn saruka par 4,2%

Rīga, 13.aug., LETA. Pārtikas ražotājs "Voldemārs" pagājušajā gadā strādāja ar 15,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,2% mazāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija guva peļņu 84 475 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā atzīmēts, ka 2018.gadā "Voldemārs" īstenoja pasākumus darba vides sakārtošanai un konkurētspējas palielināšanai. Pērn kompānija koncentrējās uz biznesa rādītāju uzlabošanu un darbības efektivizēšanu, kā arī kvalitatīvu un augstākas pievienotās vērtības preču fasēšanu un pārdošanu.

Tāpat pērn "Voldemārs" optimizēja loģistikas procesus, piesaistīja jaunus noliktavas un loģistikas klientus, kā arī turpināja darbu pie zīmola "Valdo" preču dizainu atjaunināšanas un noslēdza preču pārdošanas līgumus ar jauniem klientiem Apvienotajā Karalistē, Lietuvā, Grieķijā un Norvēģijā.

2019.gadā "Voldemārs" plāno palielināt pārdošanas apmērus un peļņu, ne tikai piesaistot jaunus klientus Latvijā un Lietuvā, kā arī Eiropā, bet arī paplašinot produkcijas un pakalpojumu klāstu. To kompānija plāno paveikt ne tikai, ieviešot jaunus peļņu nesošus produktus un pakalpojumus, bet arī veicot mārketinga aktivitātes un samazinot izmaksas. Tāpat kompānija plāno palielināt noliktavas un loģistikas pakalpojumu apmērus.

2017.gadā "Voldemārs" apgrozījums bija 15,831 miljons eiro, bet zaudējumi - 31 815 eiro.

Kompānija "Voldemārs" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 908 054 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Valdemars Valkūns.