Ienākt
Autors: LETA

"Ludzas maiznīca" pagājušo gadu noslēgusi ar 3,746 miljonu eiro apgrozījumu

Rīga, 8.jūl., LETA. Konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražotājs un mazumtirgotājs "Ludzas maiznīca" pagājušajā gadā strādāja ar 3,746 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 11 640 eiro, pretēji zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījums pērn salīdzinājumā ar gadu iepriekš palielinājās par 5,9%. Tajā skaitā konditorijas un kulinārijas produktu ražošanas apmērs pieauga par 12,1%. "Ludzas maiznīca" vadība skaidro, ka uzņēmuma produkcijas cenas un apmēri ir saistīti ar lielo konkurenci Latvijas maizes, kulinārijas un konditorejas tirgū.

Vienlaikus kompānijas vadība norāda, ka "Ludzas maiznīca" finansiālais stāvoklis aizvadītajā gadā ir mazliet uzlabojies. Kompānijas rezultātu būtiski ietekmēja iepirkto izejvielu, pakalpojumu un degvielas cenu kāpums, kā arī kvalificēta darbaspēka trūkums.

Kompānijas vadība paredz, ka uzņēmums darbosies un attīstīsies nākotnē. "Ludzas maiznīca" meklēs arvien jaunus produkcijas noieta tirgus, strādās pie jaunu konditorejas un kulinārijas izstrādājumu veidu ražošanas. Tāpat kompānija strādās pie pārdošanas cenu politikas, kā arī izdevumu optimizācijas.

Uzņēmuma vadība norāda, ka "Ludzas maiznīca" plāno nomainīt savas vecās ražošanas iekārtas pret jaunām, modernākām, kas neprasītu tik daudz roku darba.

LETA jau ziņoja, ka 2017.gadā "Ludzas maiznīca" strādāja ar 3,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās vairākas reizes - līdz 4 781 eiro,.

"Ludzas maiznīcas" pamatdarbība ir konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražošana un mazumtirdzniecība. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 147 254 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Amanda Lukašenoka.