Ienākt
Autors: LETA

IT uzņēmumam "Emergn" veiktas izmaiņas valdes un padomes sastāvā

Rīga, 10.jūn., LETA. Informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmumam "Emergn" (iepriekš "Exigen Services Latvia") veiktas izmaiņas valdes un padomes sastāvā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Tostarp kompānijas Eiropas reģiona vadītāja un valdes locekļa amatā iecelts Kārlis Mikoss. Savukārt darbu "Emergn" valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Pēteris Krastiņš un valdes locekle Anna Kozlova.

Vienlaikus darbu "Emergn" padomes priekšsēdētāja amatā atstājis Māris Dreimanis, bet viņa vietā padomes priekšsēdētāja amatā iecelts līdzšinējais padomes priekšsēdētāja vietnieks ASV pilsonis Aleks Adamopuloss (Alex Adamopoulos). Tāpat kompānijas padomē no jauna iecelts Itālijas pilsonis Rafaels Marko Jodiče (Rafael Marko Iodice), savukārt darbu padomē turpina Apvienotās Karalistes pilsonis Filips Džeims Bleks (Phillip James Black).

Kompānijā skaidroja, ka izmaiņas valdes un padomes sastāvā ir saistītas ar pērn īstenoto pievienošanos Īrijas holdinga IT konsultāciju kompānijai "Emergn".

Mikoss sacīja, ka uzņēmuma mērķis ir turpināt izaugsmi kā digitālās pārveides un produktu piegādes uzņēmumam Eiropas reģionā, palīdzot klientiem uzlabot produktu, programmatūras un pakalpojumu izstrādes procesu ātrumu un efektivitāti, kā arī veikto ieguldījumu atdevi.

"Galveno uzmanību veltīsim "Emergn" izstrādātajai VFQ ("ValueFlowQuality.com") darba bāzes mācību programmai, kas izveidota kā Latvijas, tā arī starptautiskajiem "Emergn" klientiem. Tāpat "Emergn" koncentrēsies uz produktu attīstības principu un procesu ieviešanu klientu uzņēmumos un mūsu klientu pakalpojumu pilnveidošanai nepieciešamo tehnoloģiju risinājumu izstrādei un ieviešanai, īpaši akcentējot mašīnmācīšanās, lietu interneta un mākslīgā intelekta tehnoloģiju radīto iespēju izmantošanu," teica Mikoss.

Savukārt Adamopuloss atzīmēja, ka, turpinot pakalpojumu attīstību, saskatāmas labas iespējas sadarbības paplašināšanai ar uzņēmuma klientiem gan Latvijā, gan Rietumeiropas valstīs, kas ir "Emergn" prioritārais stratēģiskais attīstības virziens.

"Firmas.lv" dati liecina, ka šogad martā darbu "Emergn" valdē atstāja valdes loceklis Evans Žerards Kasidijs.

2017.gadā "Emergn" strādāja ar 11,78 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 49,5% un bija 676 914 eiro. Kompānijas 2018.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

LETA jau ziņoja, ka, apvienojoties ar Īrijas holdinga IT konsultāciju kompāniju "Emergn", pērn "Exigen Services Latvia" mainīja nosaukumu uz "Emergn". Izmaiņas kompānijas nosaukumā tika reģistrētas 2018.gada 20.septembrī.