Ienākt
Autors: LETA

"Latvijas mobilajam telefonam" pievienots meitasuzņēmums "ZetCom"

Rīga, 29.maijs, LETA. Pabeigta telekomunikācijas uzņēmuma "ZetCom", kas nodrošināja pakalpojumus, izmantojot "Amigo" zīmolu, reorganizācija, uzņēmumu pievienojot māteskompānijai - mobilo sakaru operatoram "Latvijas mobilajam telefonam" (LMT), liecina "Firmas.lv" informācija.

Reorganizācijas process pabeigts pirmdien, 27.maijā.

Vienlaikus "Firmas.lv" dati liecina, ka šogad pirmajā ceturksnī "ZetCom" apgrozījums bija 2,901 miljons eiro, bet kompānijas peļņa veidoja 1,138 miljonus eiro.

LMT preses sekretāre Elīnas Lidere iepriekš aģentūrai LETA sacīja, ka "ZetCom" integrācijas mērķis ir uzlabot kompānijas klientu pieredzi, paplašinot tiem pieejamo mobilo datu pakalpojumu un iekārtu klāstu, kā arī sniedzot daudzveidīgāku apkalpošanu atbilstoši nozares attīstības tendencēm.

Lidere sacīja, ka pakāpeniska "ZetCom" funkciju iekļaušana LMT infrastruktūrā sākās 2010.gadā pēc tam, kad LMT iegādājās 100% "ZetCom" kapitāldaļu.

LMT koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 216,228 miljoni eiro, kas ir par 5,8% vairāk nekā 2017.gadā, bet koncerna peļņa samazinājās par 14,7% un bija 28,587 miljoni eiro.

LMT reģistrēts 1992.gadā kā pirmais mobilo sakaru operators valstī. Kompānijas kapitālā pa 24,5% akciju pieder "Sonera Holding" un "Telia Company", pa 23% akciju pieder "Lattelecom" un Latvijas Valsts radio un televīzijas centram, bet 5% - Privatizācijas aģentūrai.