Ienākt
Autors: ZL

SIA "Eirofiltri"  ūdens filtri, filtri dzeramajam ūdenim, ūdens attīrīšana

udens_filtri_filtri_dzeramajam_udenim_udens_attirisana_eirofiltri_sia

Ūdens filtri

udens_filtri_eirofiltri_sia

Ūdens nozīmi cilvēka ikdienā nevar pārvērtēt, kā nekā cilvēka organismu veido vidēji 70% ūdens. Ūdenim, ko uzņemam, jābūt kvalitatīvam, lai tas neizraisītu nepatīkamas blaknes vai pat veselības problēmas. Ūdens filtri ir efektīvs un ērts veids, kā uzlabot ūdens kvalitāti mājās.

Ūdens apgādes sistēmas daudzviet ir novecojušas. Ūdens ir hlorēts, satur dzelzi, kaļķi, nogulsnes un citus nevēlamus elementus. Kaut arī tas ir drošs lietošanai pārtikā, to ir vērts papildus attīrīt, lai tas patiešām kalpotu mūsu veselībai un skaistumam.

Ūdens attīrīšanai mājās ir pieejami dažādi ūdens filtri. "Junkors filtri" ir 100% Latvijas uzņēmuma "Eirofiltri" izstrādāta un ražota produkcija, ko ir pārbaudījis Nacionālais Vides un Veselības aizsardzības centrs un Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskā laboratorija. Filtri ir izstrādāti tā, lai tie būtu efektīvi un ekonomiski izdevīgi.

Ūdens filtri nodrošina ne tikai labu dzeramo ūdeni, bet arī saudzē sadzīves santehniku. Filtrēts ūdens ir labāks ķermeņa kopšanai, īpaši mazuļu ādai, kā arī ir labvēlīgāks istabaugiem un mājas mīluļiem.

"Junkors filtru" uzstādīšana ir ātra, un to elementu nomaiņu pēc tam ērti var veikt pats lietotājs. SIA "Eirofiltri" ūdens filtri starp ierastajiem filtriem izceļas arī ar to, ka pilnīga ūdens attīrīšana tiek veikta ar vienu filtru, aizņemot mazāk vietas lietotāja mājoklī.

Lasiet vairāk: www.junkorsfiltri.lv

Filtri dzeramajam ūdenim

filtri_dzeramajam_udenim_eirofiltri_sia

Filtri dzeramajam ūdenim mājās ir nepieciešami tiem, kas vēlas ne vien tīrāku, bet arī garšīgāku ūdeni. Ikviens piekritīs, ka vieglāk uzņemt dienā nepieciešamo ūdens daudzumu, ja tas garšo labi. Lai ūdens būtu pilnībā tīrs, tas jāattīra gan mehāniski, gan ķīmiski.

Filtri dzeramajam ūdenim, pirmkārt, nodrošina ūdens mehānisku attīrīšanu, atdalot no tā rūsu, kaļķakmens nogulsnes un citas daļiņas, kas nokļūst ūdenī no novecojušām ūdens apgādes sistēmām. Otrkārt, ūdens tiek attīrīts ķīmiski, atbrīvojot to no herbicīdiem, pesticīdiem un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Tā rezultātā filtri dzeramajam ūdenim novērš sliktu garšu un smaku, nodrošinot pilnīgu ūdens tīrību un dzidrumu.

"Junkors filtri" filtri dzeramajam ūdenim pieejami ar dažādām attīrošajām daļām. Mehāniskajai ūdens attīrīšanai kalpo poliestera šķiedras un ķīmiskajai – aktīvā ogle. Vadoties pēc tā, kādi ir ūdens piemaisījumi un klienta prasības, var izvēlēties filtru, kuram papildus aktīvajai oglei ir vēl kāds attīrošais elements, piemēram, sudrabs vai jonīta sveķi.

Lasiet vairāk: www.junkorsfiltri.lv

Ūdens attīrīšana

udens_attirisana_eirofiltri_sia

Ūdens attīrīšana ir obligāta tiem, kas vēlas labāko sev, savai ģimenei un mājai, sākot ar sadzīves tehniku un beidzot ar istabaugiem. Lai ūdens attīrīšana būtu efektīva, jāizvēlas atbilstoši ūdens filtri. Pirms filtru izvēles vēlams noteikt ūdens kvalitāti – kāda ir ūdens cietība, ph vai ūdens skābums, dzelzs koncentrācija ūdenī un oksidējamība. Dažādai ūdens kvalitātei pieejami dažādi filtri, kas attiecīgi vairāk piemēroti konkrētu piemaisījumu novēršanai.

Filtru izvēli noteiks arī tas, kam nepieciešama ūdens attīrīšana. Lai sasniegtu labāku efektu, atšķiras filtri dzeramajam ūdenim un filtri, caur kuriem tiks pievadīts ūdens sadzīves tehnikai, atšķiras arī filtri aukstajam un karstajam ūdenim. Ir arī universālie filtri, kas piemēroti daudzpusīgiem mērķiem.

"Junkors filtri" piedāvā daudzveidīgus filtrus dažādu prasību apmierināšanai. Ikviens var izvēlēties filtru, kas vislabāk atbildīs viņa vajadzībām. Pieejami gan filtri dzeramajam ūdenim, gan kombinētie ūdens filtri, gan filtri sadzīves tehnikai, arī Extra sērija, ar kuru ūdens attīrīšana būs īpaši laba. Filtrus var izvēlēties arī pēc tādiem parametriem kā ūdens plūsma (l/min), ūdens spiediens, maksimālā caurplūde, ūdens plūsmas pretestība, attīrāmā ūdens daudzums un maksimālā ūdens temperatūra.

Lasiet vairāk: www.junkorsfiltri.lv