Ienākt
Autors: LETA

"Olainfarm" piederošās "Latvijas aptieka" apgrozījums pērn pieauga par 20%

Rīga, 10.maijs, LETA. Zāļu ražotājam "Olainfarm" piederošās SIA "Latvijas aptieka" apgrozījums pagājušajā gadā bija 24,833 miljoni eiro, kas ir par 19,6% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 25,1%, sasniedzot 975 798 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn veikts reorganizācijas un apvienošanās process, kurā uzņēmumam pievienotas četras "Olainfarm" īpašumā esošas aptiekas - SIA "Veselība", SIA "Avril 18", SIA "Rēzeknes Ērgļa aptieka" un SIA "Pārventas aptieka", kā arī kosmētikas vairumtirdzniecības noliktava "Aroma".

Vadība ziņojumā uzņēmuma finansiālā stabilitāte novērtēta pozitīvi, vienlaikus atzīstot, ka atsevišķi plānotie mērķi saistībā ar nelabvēlīgiem tirgus apstākļiem un e-veselības sistēmas ieviešanu netika sasniegti.

Šogad uzņēmums lielu vērību paredzējis pievērst efektīvai aptieku tīkla attīstīšanai un turpmākai modernizācijai, teikts vadības ziņojumā.

2017.gadā "Latvijas aptieka" strādāja ar 20,761 miljona eiro apgrozījumu un peļņu 780 087 eiro apmērā.

Kompānija "Latvijas aptieka" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 650 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir "Olainfarm".