Ienākt
Autors: LETA

Tuvējo pašvaldību sadarbības partneris "R.K.C.F. Renesanse" dubulto apgrozījumu un izkļūst no zaudējumiem

Rīga, 18.marts, LETA. Celtniecības uzņēmums SIA "R.K.C.F. Renesanse", kas ir tuvējo pašvaldību sadarbības partneris dažādos būvniecības projektos, pērn dubultojis apgrozījumu un izkļuvis no zaudējumiem, liecina "Firmas.lv" dati.

2018.gadā būvnieka apgrozījums sasniedzis 3,925 miljonus eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk par 1,553 miljoniem eiro vairāk nekā 2017.gadā.

Tāpat pagājušajā gadā uzņēmuma izdevies izkļūt no zaudējumiem, kas vēl pirms gada bijuši 186 869 eiro. Savukārt pērnais gads noslēgts ar 292 333 eiro peļņu.

Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija liecina, ka Kocēnu novadā reģistrētais uzņēmums ir tuvējo pašvaldību sadarbības partneris. Proti, šogad Smiltenes novada dome ar "R.K.C.F. Renesanse" noslēgusi līgumu par internāta jaunbūvi, un kopējā līguma summa bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) bijusi 1,218 miljoni eiro.

Savukārt pērnā gada beigās uzņēmums atzīts par uzvarētāju Kocēnu novada domes konkursā par atpūtas vietas izveidošanu Kokmuižas kompleksa teritorijā. Uzņēmums sniedzis pakalpojumus arī Mazsalacas un Beverīnas novadu domēm, kā arī nodrošinājis Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas pārbūvi.

"R.K.C.F. Renesanse" pilnībā pieder Raimondam Kuncevičam. Celtniecības uzņēmumā pērn nodarbināti 37 darbinieki.