Ienākt
Autors: LETA

Piena pārstrādes uzņēmuma "Krāslavas piens" apgrozījums pērn sarucis par 20,8%

Rīga, 13.marts, LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Krāslavas piens" pagājušo gadu noslēdzis ar 7,901 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 20,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 69 902 eiro, pretēji 146 440 eiro peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānija plāno turpināt sekot līdzi produkcijas kvalitātes un energoefektivitātes paaugstināšanai. Uzņēmuma vadība arī meklēs risinājumus stingrākai vides prasību ievērošanai, kā arī plānots veikt pētniecības pasākumus notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas infrastruktūras uzlabošanas jomā.

Nākotnē uzņēmums ir nospraudis vairākus galvenos mērķus - rekonstruēt kompresoru cehu, uzlabot uzņēmuma produkcijas atdzesēšanu un uzglabāšanu, atjaunot dzeramā ūdens pazemes rezervuāru, rekonstruēt tvaika līniju, kā arī uzstādīt jaunu datētāju sviesta fasēšanai.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Krāslavas piens" 2017.gadu noslēdzis ar 9,971 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 9,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa vairākkārt pieauga - līdz 146 440 eiro.

AS "Krāslavas piens" reģistrēts 1991.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 037 414 eiro. Kompānija pilnībā pieder "Preiļu sieram", taču tā kā "Krāslavas piens" ir AS, tam nav obligāti jāsniedz ziņas par tā īpašniekiem, un šī informācija var neatbilst patiesībai.