Ienākt
Autors: LETA

"Latraps" plāno ieguldīt 630 000 Saldus graudu pirmapstrādes kompleksa graudu uzglabāšanas tvertnēs

Rīga, 6.febr., LETA. Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Latraps" plāno ieguldīt 630 000 divu graudu uzglabāšanas tvertņu būvniecībā, kas atradīsies kooperatīva Saldus graudu pirmapstrādes kompleksā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Graudu pirmapstrādes kompleksa otrās kārtas būvdarbus plānots veikt līdz šā gada 15.jūlijam. Investīciju projekta realizācijai iecerēts piesaistīt finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Investīcijas materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

"Latraps" izsludinātajā iepirkumā par graudu pirmapstrādes kompleksa otrās kārtas būvdarbiem pretendenti var pieteikties līdz šā gada 7.martam.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Latraps" plāno ieguldīt apmēram septiņus miljonus eiro graudu pirmapstrādes kompleksu būvniecībā Saldū un Daugavpilī. "Latraps" valdes priekšsēdētājs Edgars Ruža aģentūrai LETA pagājušā gada janvārī teica, ka objektu īstenošana ir sadalīta vairākās attīstības fāzēs.

Tāpat ziņots, ka "Latraps" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 222,646 miljoni eiro, kas ir par 20% vairāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa saruka par 26,8% - līdz 1,024 miljoniem eiro.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Latraps" ir reģistrēts 2000.gadā. Tā pamatdarbība ir biedriem nepieciešamo lauksaimniecības izejvielu un viņu izaudzētās produkcijas tirdzniecība, graudu un rapšu pirmapstrāde.